BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Grootspoor => Topic gestart door: hooidonk op 29 June 2012, 16:44:40
-
Hallo,
zijn er hier mensen die foto's of andere informatie hebben van de witte pluimvee wagons die vroeger in Barneveld stonden?
Op deze site is er wel wat over te vinden, maar dat gaat behoorlijk specifiek over de wagons uit Velp.
http://www.velpschecourant.nl/wb/pages/over-velp/erfgoed-van-velp/de-trein-door-velp/koens-internationaal-kippen-transport.php (http://www.velpschecourant.nl/wb/pages/over-velp/erfgoed-van-velp/de-trein-door-velp/koens-internationaal-kippen-transport.php)
Ze hebben tot eind '70-er jaren ook veelvuldig hier achter het station in Barneveld gestaan.
Daarvandaan vertrokken ze met uitgelegde kippen naar Italiƫ, waar deze meestal werden afgemest voor consumptie.
Alle informatie is welkom!
Bij voorbaat hartelijk dank en een vriendelijke groet,
Marten van Hooidonk
-
De MBS heeft er eentje: http://www.nmld.nl/nl/object/1241
-
een vraagje wat wil je met die info
-
http://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,417.0.html
-
Ah leuk, helemaal onderaan ook een foto van de rongenwagens!
-
Hallo iedereen,
hartelijk dank voor de reacties tot nu toe!
Heel mooi om te zien hoe iemand zo'n wagon in model heeft nagebouwd.
@ Wimke,
De informatie is puur voor eigen gebruik, het is een interesse van me.
Achter het forum zitten een hoop liefhebbers, dus ik hoopte stiekem dat er iemand nog wat beeldmateriaal in de collectie had. ;)
Met een vriendelijke groet,
Marten
-
Hallo Marten,
Rail Hobby had een mooi bouwverslag onlangs. Volgens mij op basis van een Artitec Groente wagen. Voor wat betreft de zelfbouw, mijn complimenten.
Robert Jan