BeneluxSpoor.net forum
Wat zijn we aan het bouwen? => Banen of diorama's => Topic gestart door: eric den boer op 06 May 2007, 22:32:57
-
ben op zoek naar doodgewoon naturel onbehandeld stevig karton van 1 a 2 mm dik om stelcon platen van te maken die komen tussen en tegen de rails aan te liggen op het haven terrein, maar dat valt nog niet mee om dat op de kop te tikken, iemand een adresje???
groet
eric
-
Wat dacht je van de achterkant van een schrijfblok?
-
Te dun en te slap
-
En als je nou twee stukken tegen elkaar lijmt?
- Peter
-
Ik heb toevallig een stukje liggen van 1 mm,
ik had zogedacht, spoorbiels is 2 mm hoog de spoorstaaf 1 mm, dan loopt het karton precies gelijk met de bovenkant spoorstaaf.
ik heb rocoline zonder bedding.
-
Hoe groot stuk heb je nodig?
En ik ga er van uit dat je het gewone grijze karton bedoeld, maar dit verkopen ze toch in redelijk wat tekenwinkels?
mvg. Laurens
-
Mocht je een lijsten maker( iemand die schilderij lijsten maakt) in de buurt hebben zitten dan moet je daar eens informeren. Ik heb via via ook een lading rest stukken karton gekregen die van een lijstenmaker af komen.
Ook drukkerijen zouden rest karton kunnen hebben als ze ook boeken maken.
Groetjes Michiel
-
Hobbyzaken, dus die waar ze allerlei fröbelspul zoals verf, kwastjes, kralen, klei e.d. verkopen, hebben over het algemeen ook grote platen karton te koop in elke gewenste dikte; 1mm, 2mm enz.. Veel voor wénûg.
-
ik haalde t gewoon bij aan kantoor/boekhandel. Heel simpel in Zaltbommel. Dan moet het in de beschaafde gedeeltes van dit land ook wel te krijgen zijn.