BeneluxSpoor.net forum

Overige spoorzaken => Mediatheek => Topic gestart door: platte bever op 17 June 2012, 19:22:07

Titel: "Treinen in Beeld 3"
Bericht door: platte bever op 17 June 2012, 19:22:07
'Het grensbaanvak Arnhem - Emmerich 1956 - 2011'.
Heeft iemand al dit boekje in huis?

Ik kwam er vandaag achter dat er een maand verstreken is sinds het boek besteld is en nog steeds niets mogen ontvangen.
Misschien moet ik nog even geduld hebben, ik weet dat de vorige versie ook wel lang duurde voor het in huis was, maar geen maand.

Maar als andere mensen dit boekwerk al wel ontvangen hebben moet ik morgen maar eens actie ondernemen.

Groeten Willem,
Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: Jeronimos op 17 June 2012, 19:30:10
Als je kijkt op de de site van railmagazine zul je zien dat het boek nog moet verschijnen. En nog deze maand.

http://railmagazine.nl/ twitterbericht rechtsboven.
Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: platte bever op 17 June 2012, 19:34:06
Dank je 'J J H S ' voor het snelle antwoord.

Ik Twitter niet, ik ben niet sociaal genoeg voor sociale media.

Groeten Willem,
Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: Dennis. op 17 June 2012, 20:35:56
Ben benieuwd, heb het boek ook besteld en ook nog in afwachting  ;D
Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: Bob R. op 22 June 2012, 20:20:13
Via Twitter meld de uitgeverij dat het boek nu verkrijgbaar is....ik denk dat ik dit deel ook maar aanschaf.

Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: Weerd op 22 June 2012, 20:40:46
Rail Magazine meldt dat de bestelde boeken vandaag zijn verzonden.
Als de post meewerkt, zullen vele modelspoorders het boek zaterdag in hun brievenbus kunnen ontvangen (hoop ik).

Gerard
Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: Niels B op 23 June 2012, 14:39:19
En ze hebben woord gehouden! (y)

Vandaag lag dit fraaie boekje op de mat. Mooie foto's, zeker de moeite waard. Ik ga er veel aan hebben in "mijn" Arnhem
(Zie wereldbolletje).

Grtz, Niels

Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: André82 op 23 June 2012, 16:31:13
Ook ik heb het boekje vanmiddag op de deurmat gevonden en het is een leuk boek geworden, met met name leuke plaatjes uit het verleden!
Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: Weerd op 23 June 2012, 16:38:44
Boekje is vanmiddag op de deurmat gevallen.
Voor elk wat wils, met mooie foto's van Nederlands stoom en elocs uit de vijftiger jaren tot en met allerlei soorten treinen anno nu.

Gerard
Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: Patrick Boer op 23 June 2012, 16:53:22
Ook hier is het boekje op de deurmat gevallen.

Er staan zeer interessante trein samenstelling in.

Ik ben met de rest eens het is zeker een leuk boekje geworden.



Gr. Patrick
Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: Gert1 op 23 June 2012, 18:04:04
Ik heb het boekje (nog) niet.
Kun je misschien melden van welke treinen en samenstellingen in staan?
Daar ben ik namelijk erg in geëinteresseerd i.v.m. de nabootsing in model.

mvg,
Gert
Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: Ferry As op 23 June 2012, 18:15:02
Ook hier door de brievenbus geduwd vandaag.

Mooi boekje geworden, mooie foto´s van samenstellingen op dit stuk baanvak.

Grt.

Ferry

Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: Mcn1986 op 23 June 2012, 19:22:45
Heel erg leuk boekje, ik sta er zelfs nog in met mijn 1615 en de cobelfret trein met 1auto, das dan nog een leuke bijkomstigheid.

Gr. Silvester
Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: Brigitte op 23 June 2012, 19:53:37
Leuk! Welke bladzijde is dat? Hoef ik niet zelf t zoeken  :P

Gr.
Brigitte
Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: Nico Hoogerwerf op 23 June 2012, 19:55:49
Zelfs mijn brievenbus wist de postbode te vinden!
Leuk boek(je). Zeer mooie foto's van 1956 tot heden: Stoom, diesel en allerlei electrisch.
Een kleine kanttekening: Het eerste hoofdstukje is een beschrijving van het baanvak en de verschillende internationale treinen die er in het verleden gereden hebben. Een illustrerend kaartje met sporenplan zou leuk zijn geweest indien dit erbij gezeten had. Nu moet ik weer naar "Sporenplan.nl"  ;)
Eind conclusie: toch een leuke aanvulling voor mijn boekenkast!
Nico
Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: Mcn1986 op 23 June 2012, 21:33:16
Leuk! Welke bladzijde is dat? Hoef ik niet zelf t zoeken  :P

Gr.
Brigitte

Pagina 136 is met de 1600.
De laatste Pagina staat de trein die ik heb weggesleept, die wilde niet onder 1500 volt rijden ;-)

Sil
Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: jakop op 23 June 2012, 21:38:53
Ik heb het boekje (nog) niet.
Kun je misschien melden van welke treinen en samenstellingen in staan?
Daar ben ik namelijk erg in geëinteresseerd i.v.m. de nabootsing in model.

Nou Gert, neem er maar een krantenwijk bij.....d'r staan genoeg na te bootsen treinen in.
Vooral die met de V2000, blijft een prachtige loc. Niet mijn tijdperk, maar moet toch nog eens in de verzmeling komen.

Jakop
Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: bernhard67 op 23 June 2012, 22:54:54
Hoi Spoor liefhebbers,

ik zelf heb het boekje nog niet maar ben erg nieuwschierig. Wel hoop ik dat mochten ze deel 4 gaan uitbrengen dat het boekje dan gaat over het grens verkeer tussen Enschede Bentheim of Oldenzaal -Bentheim. Dit zou een leuke aanvulling zijn op deel 3  Of over Nijmegen Kleve  alleen denk ik dat daar misschien meer foto;s van zijn dan van Enschede Bentheim, Oldenzaal Bentheim daar hebben wel veel loks van BR 03 BR 41 BR 01 BR 01-10 V100 V200 enz

tot zo ver mijn berichtje

Met Spoor groeten,

Bernard
Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: sander1985 op 23 June 2012, 22:59:04

Ik heb het boekje toch ook maar besteld, ik heb mijn arnhem project in jaren 50 voorlopig in de ijskast staan, maar dat zal er vast ooit uitkomen en dan is het leuke info. Vulling voor de boekenkast heb ik niet meer nodig, de kast is al vol ;D
Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: Arjan6511 op 24 June 2012, 09:46:08
Ook ik ben in blijde verwachting van het boek (gaat via via), waarschijnlijk zal het me doen beseffen dat ik eerder in Emmerich had moeten gaan wonen, tijdens mijn periode (nog) veel vaker bij het spoor had moeten staan en er niet had weg moeten verhuizen.

Allicht zal ik dan nog weer platen hebben van materiaal wat niet in het boek staat. We zullen zien...
Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: platte bever op 24 June 2012, 10:01:15
Bij mij is er een exemplaar op de mat beland.
Mooie plaatjes en de moeite van het wachten waard.
Ook ik heb wel één of twee treinsamenstellingen gezien die ik wil realiseren voor mijn modelbaan.

Groeten Willem,
Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: Arjan6511 op 07 July 2012, 18:53:48
Sinds vandaag in bezit, even vluchtig doorgebladerd en valt niet tegen. Staan leuke en soms niet alledaagse treinen in.

Dat vonden meer mensen vandaag die het exemplaar bekeken, werd verzocht uit te kijken naar het boek en dat is gelukt dus nog iemand blij.
Titel: Re:"Treinen in Beeld 3"
Bericht door: Ivo tB op 08 July 2012, 16:00:43
Gisteren heb ik ook dit boek aangeschaft. En het is een heerlijk boek voor de liefhebbers. Het maakt station Arnhem extra aantrekkelijk doordat er meer duidelijkheid komt wat er allemaal heeft gereden. Je zou bijna zeggen wat niet.

In elk geval leuk om te zien: Br 03 en 03.10, en de eerste zelfs nog met Wagner windleiplaten, P8, zowel met gewone als met kuiptender en natuurlijk vele plaatjes van de V200, meestal met DB opschrift, maar nog een enkeling met volledig uitgeschreven Deutsche Bundesbahn. Prachtige foto van de brug bij Westervoort zoals ik die nog ken met zowel voor het spoor als voor het wegverkeer slechts één rijrichting. Daar reden we toen met een Daffodil overheen (er staat op de foto een R4 voor)

Ook leuke weetjes: het panoramarijtuig van de Rheingold was in het begin niet toegelaten in Nederland. Later zie je ze wel in het rood crème, maar nu maar weer zoeken of ze ook in het blauw crème in NL hebben gereden.

Ook nog een interessante foto met een duits rijtuig van de Einheitsbauart in haast een turquoise kleur, maar waarschijnlijk is dat verbleekt groen.

Ik kan nog wel even doorgaan. Voor mensen die internationale treinen in Nederland willen laten rijden een onmisbaar boekje. En ja, graag meer.

mvg,
Ivo