BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Algemeen => Topic gestart door: Swaan op 30 April 2007, 21:00:02
-
Iemand wel eens een 1600 van marklin omgetoverd tot een Railion versie? Ik zou dat wel eens willen zien. ;D Wie O Wie.
-
Bij JUM stond vroeger een omgebouwd model van een Märklin NS 1800 naar de RN 1609 in de etalage. Ik kan me herinneren dat de verkoper zei dat het met behulp van transfers van KleiNSpoor was gedaan. Zelf vond ik de letters aan de grote kant, vooral de stadsnaam Maastricht vond ik opvallend groot.
Helaas heb ik geen foto...
-
Ik vind inderdaad de letters zelf voor de Roco ook een beetje groot, maar dan kunnen we uiteraard omruilen. Nummers gewoon van Marklin gebruiken en letters van Roco.
-
Ik heb een 1600 van Märklin staan, die ik tweedehands heb gekocht. De loc is overgespoten door de vorige eigenaar in de rode NS Cargo kleur, maar aan de onderzijde zit nog de grijze balk, die de gele locs ook hebben. Flink fout dus. Ik wil deze loc weer terug brengen in de gele kleur en er dan gelijk een Railionversie van maken met het nummer 1604, Dordrecht. Dit gaat over enkele weken gebeuren, maar eerst ben ik nog bezig met de mP van Märklin. Deze wordt van NS/Cargo rood, Railion rood. Het spuiten is vandaag gebeurd. :) :) :)
Groeten,
Martin Vink
Dordrecht (1604)
-
En ga je dan zelf Decals maken? Aangezien Kleinspoor dacht ik geen 1604 heeft maar alleen 1606, 1607 en 1612.
-
Het nummer is samen te stellen uit de decals van KleiNSpoor. Alleen de plaatsnaam moet ik inderdaad zelf maken. Ik heb al vaker decals gemaakt. O.a. voor de brandweervoertuigen die ik in model maak heb ik meerdere decals gemaakt.
Groeten,
Martin