BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Ombouwen => Topic gestart door: Peter Korsten op 14 April 2012, 11:12:54
-
Ergens las ik dat de stroomafnemers van de Roco 62433 (MRCE Dispolok in CityNightLine-uitvoering) niet de juiste stroomafnemers heeft. Klopt en zo ja, wat zouden juiste stroomafnemers voor die loc zijn?
- Peter
-
De stroomafnemers zijn alle dezelfde n.l. de Melecs (voorheen Siemens) SBS2T. Het zijn de schuitjes(NL), Schleifleisten(D), Palettes(F), Striciante(I) die onderling verschillend zijn. Ik heb het model niet en weet niet of het model van de juiste schuitjes voorzien is. Onder voorbehoud, dat de configuratie VJ is, moet aan de buitenzijde de postities ingenomen worden door één met 'n DB schuitje (is Roco 85403) en op de binnenste posities die voor de NS Roco (85401). Volgens ersatzteilist zit aan cab.1 kant foutief een SBB variant en zou die dus omgewisseld moeten worden.
Jos
-
Om je zin iets te herschrijven: DB-schuitjes aan de buitenkant, NS-schuitjes aan de binnenkant? Aan één buitenkant zit inderdaad een smal schuitje, dat zal de SBB-variant dus wel zijn.
- Peter