BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Grootspoor => Topic gestart door: kraansik op 11 February 2012, 20:12:23
-
hallo,
vanmorgen was ik tijdens de hond uitlaten een trein tegen gekomen ;D
maar het was er een die ik nog nooit gezien had
graag wil ik weten of de trein een vaste dienstregeling heeft
info:
het was een trein met 2assige rongen wagens op de eerste wagon lagen ijzeren roosters (die ze in de bouw gebruiken voor gewapend beton) de andere wagons waren leeg
de trein werd getrokken door de db schenker 6436
ik stond in apeldoorn
hij kwam om 11.10 langs
en kwam uit de richting van deventer
vr. gr. robin
-
De trein heeft waarschijnlijk geen dienstregeling, rijd denk ik heel af en toe, zonder vaste tijden.
-
goedenavond.
dd desbetreffende trein was afkomstig uit almelo.
daar stond hij gistermiddag en deze stond vanochtend in deventer zonder lok.
de platte wagen ging retour met belading daar deze fout beladen was.
ik was zelf gisteren in almelo voor de containertrein naar rotterdam en vanmorgen heb ik de locon 220 overgebracht van almelo naar haanrade.
groetjes chris
machinist
-
@ Chris: Domme vraag misschien, maar komt die Locon 220 komende week in dienst voor 't afval in Zuid Limburg? ;D
-
ja. vanaf maandag zit ie in de omloop. vanaf dinsdag zit er ook weer een 9900 voor de trein vanaf maastricht naar wijster en terug. hoplijk is dat die mooie die op de kijfhoek stond gisteren namelijk de 990?. >:(
-
en wat rijd er in apeldoorn voor de vam? een volker loc of de 9902 of doet de 1511 het weer?
vr. gr. robin
-
Ik denk dat Volkerrail de trein rijd.
De 1511 heeft de laatste tijd weinig gereden.
-
apeldoorn rijdt morgen met een 9900 en een v100 in opzending naar wijster. daar gaat de 9900 in de limburgtrein met de 220 in opzending. apeldoorn dan weer gewoon met v100. de g1206 die in apeldoorn staat is niet meer van locon. de andere g1206 voor de brabanttrein staat bij shunter voor een grote reparatie aan de moter en hydrobak.
groet chris
-
van wie is de 1511 dan?
-
ik denk dat ik het onderwerp even verander