BeneluxSpoor.net forum

Algemeen => Ditjes en datjes => Topic gestart door: Hans Reints op 08 January 2012, 21:56:23

Titel: Werkplaats
Bericht door: Hans Reints op 08 January 2012, 21:56:23
Waar is de werkplaats gebleven????????
een moderator die zich verveeld???
Titel: Re:Werkplaats
Bericht door: JH Radix op 08 January 2012, 21:57:50
http://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,41509.msg652424.html#new
Titel: Re:Werkplaats
Bericht door: Marty op 08 January 2012, 22:04:23
Zat Hans er toch niet zover vandaan  ;D
Titel: Re:Werkplaats
Bericht door: Hans Reints op 08 January 2012, 22:50:14
Buiten dat Marty, maar als gebruiker van de werkplaats was ik er als gebruiker uitermate content mee. Men had op zijn minst even kunnen vragen of de gebruiker er ook zo over dacht!! Maar ja, wij weten ondertussen wel beter. (y)
Titel: Re:Werkplaats
Bericht door: Marty op 08 January 2012, 23:18:24
ja, wij weten  :)
zelfs de gemeente laat het je even weten , als ze je huisje gaan slopen  :)
Titel: Re:Werkplaats
Bericht door: Peter Korsten op 09 January 2012, 19:11:01
Maar zijn huisje is niet afgebroken, het is slechts naar een populairdere buurt verhuisd. :)

- Peter
Titel: Re:Werkplaats
Bericht door: Simplex op 09 January 2012, 19:15:50
@ Sobat, ik ben er ook niet blij mee..
Die populaire buurt ben ik niet zo kapot van...

Volgens mij was mijn vraag!

Of juist dat ene vraagje van "weet ik veel meer wie het was", zijn topic
uit de werkplaats verplaatst kon worden.

Maar goed, overleg hoeft dus niet.....


gromm

Steef
Titel: Re:Werkplaats
Bericht door: Peter Korsten op 09 January 2012, 19:47:33
Ja, maar we hadden welgeteld één nieuw draadje per maand en extra veel werk voor het team van moderatoren, aangezien we extra schrijfrechten (of eerder, het ontbreken van schrijfrechten) bij moesten houden van degenen die zich niet aan de regels hielden. De opbrengst legde het af tegen de investering, vandaar dat het experiment beëindigd is.

- Peter
Titel: Re:Werkplaats
Bericht door: Simplex op 09 January 2012, 19:59:32
Dat kan wel zijn Peter, maar er zijn ook bouwers die het niet nodig vinden
om 70 pagina's "mooi, wauw, leuk, prachtig, blablabla" te hebben.
Daar zij weten dat hun topic toch wel gelezen wordt. Doordat de teller
gewoon netjes doorloopt. Ik begrijp Hans volkomen, en vind deze aktie
jammer. Ik begrijp ook jou uitleg. Maar dat wil niet zeggen dat ik nu in
juich stemming ben. Ik heb er meer de pest in...

Kort samengevat, ik vind het jammer..

vrgr Steef
Titel: Re:Werkplaats
Bericht door: Peter van der Leek op 09 January 2012, 20:07:58
Steef, je kan altijd in je eigen topic nog vermelden dat je aan dergelijke reacties geen behoefte hebt. Als ze dan toch geplaatst worden is een "Meld dit bericht aan de moderators" voldoende. Wij delen dan geen straf uit en hoeven ook niet bij te houden hoe vaak iemand de fout in is gegaan, maar kunnen wel even snel voor je vegen.
Titel: Re:Werkplaats
Bericht door: hubertus op 09 January 2012, 20:20:28
Leuk, in elk draadje in "wat zijn we aan het bouwen" moet iedereen eerst in de eerste post kijken of de topicstarter al dan niet reacties wil, voordat je mooi, wauw, leuk, prachtig, blablabla gaat zeggen. Dat gaan al die lezers vast doen, ik geloof het onmiddelijk.....


Titel: Re:Werkplaats
Bericht door: Ronaldk op 09 January 2012, 20:30:35
Beste Hans en Steef,

Persoonlijk vind ik het ook jammer dat de werkplaats is opgeheven. Het was op verzoek van gebruikers geopend die een bepaald beeld bij hun bouwdraadje hadden. Goed, de werkplaats is helaas niet aangeslagen (http://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,34761.0.html) in de zin van veel bouwdraadjes. Dat ze goed worden bekeken is dan wel erg positief.

Binnen het team werd al eerder gevraagd of de werkplaats opgeheven moest worden, dat was onder andere na een half jaar na opening van de werkplaats. We hebben toen besloten om het nog een half jaar extra te geven. Goed nu met het nieuwe jaar is alsnog besloten om de boel over te zetten naar de oude categorie "WZWAHB"

De oplossing die Peter van der Leek aangeeft is een goed alternatief. Dat houd ook de boel netjes in bepaalde draadjes als je het wil.

Met vreindelijke groet,

Ronald.