BeneluxSpoor.net forum

Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: Herman op 29 November 2011, 14:40:38

Titel: roco geoline
Bericht door: Herman op 29 November 2011, 14:40:38
Hoi Beneluxspoornet leden,

Ik heb een digitale starset van roco gekocht, met roco geoline rails met bedding.
En daarbij een uitbreidingssetje B, daar zit een handmatige wissel bij. Kan me iemand vertellen hoe ik de wissel digitaal kan maken. Moet ik dan een nieuwe wissel kopen of kan ik de wissel digitaal maken doormiddel van b.v. een decoder????????
Wacht op een reactie van jullie kant.

Groeten Herman
Titel: Re:roco geoline
Bericht door: Gouda op 29 November 2011, 14:53:31
Nee geen nieuwe wissel maar je moet de volgende inbouwen wisselaandrijving roco 61195  en een wisseldecoder roco 61196.
 voor meer info zie www.roco.cc . de prijzen zijn adviesprijzen.

Marc
Titel: Re:roco geoline
Bericht door: Rick 91 op 29 November 2011, 14:57:25
Hoi Herman,

Om te beginnen kan je eens kijken in de encyclopedie (http://encyclopedie.beneluxspoor.net/index.php/E10.04_-_Wissels_digitaliseren). Hier staat beschreven hoe je je wissels kan digitaliseren en wat je ervoor nodig hebt.

Als je er niet uit zou komen of verdere vragen zijn uiteraard welkom.

Gr. Rick
Titel: Re:roco geoline
Bericht door: GW op 29 November 2011, 14:58:38
Ideale combinatie, inbouwen, nooit meer naar kijken. Keurig opgelost van Roco, met die onderbouw-decoders! (y)

BTW, Rick: geoline staat op die pagina niet beschreven hoor.
Titel: Re:roco geoline
Bericht door: Rick 91 op 29 November 2011, 15:06:18
Oops, foutje bedankt! :-[

Ik dacht dat hij er misschien in het algemeen er nog wat aan zou hebben, welke componenten hij nodig heeft. Aandrijving en wisseldecoder.

Gr. Rick