BeneluxSpoor.net forum

Overige spoorzaken => Grootspoor => Topic gestart door: Spoorrelais op 28 November 2011, 14:02:56

Titel: Aanrijding te Leiden
Bericht door: Spoorrelais op 28 November 2011, 14:02:56
LEIDEN - Drie passagiers zijn maandagochtend op station Leiden Centraal lichtgewond geraakt bij een botsing tussen twee sprinters.

Een binnenkomende trein uit Alphen aan den Rijn, botste met lage snelheid tegen een stilstaande sprinter, zo schrijft het Leidsch Dagblad maandag. In de trein zaten veel passagiers.

Twee van de gewonden werden ter plaatse behandeld. Een derde gewonde is naar het ziekenhuis vervoerd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend. De politie doet onderzoek.

Ongeveer een jaar geleden vond op hetzelfde spoor ook een treinongeval plaats. Het onderzoek naar de oorzaak van dat ongeluk is al afgerond, maar het resultaat is nog niet bekend.

Bron: NU.NL
Titel: Re:Aanrijding te Leiden
Bericht door: Bob R. op 28 November 2011, 14:34:31
Goh is het alweer een jaar geleden (http://forum.beneluxspoor.net/index.php?topic=31806.0) ;)

Blijkbaar kunnen ze nog steeds niet wennen aan 2 treinen op 1 spoor in Leiden  :P

In Leidschdagblad (http://www.leidschdagblad.nl/article12662103.ece/Drie-gewonden-bij-treinbotsing-op-Leiden-Centraal) is er ook een foto te bewonderen.
Titel: Re:Aanrijding te Leiden
Bericht door: rene w. op 28 November 2011, 14:36:27
Glijden door glad spoor (poepresten/vocht)......

Niks aan de hand mensen doorlopen alstublieft. (http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-char022.gif) (http://www.freesmileys.org/smileys.php)
Titel: Re:Aanrijding te Leiden
Bericht door: nighttrain1 op 28 November 2011, 15:45:04
Vallende blaadjes?  ;D
Titel: Re:Aanrijding te Leiden
Bericht door: Bob R. op 28 November 2011, 15:46:28
Ja, door al die treurwilgen op het station :P ;D
Titel: Re:Aanrijding te Leiden
Bericht door: rene w. op 28 November 2011, 15:57:10
(http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-laughing025.gif) (http://www.freesmileys.org/smileys.php)

Die Bob toch.
Titel: Re:Aanrijding te Leiden
Bericht door: johnny-VIRM op 28 November 2011, 16:19:59
zijn gewonden, dus moet alles uitgezocht worden........ Maar ogenschijlijk geen schade kan vaak nog tegenvallen.
Titel: Re:Aanrijding te Leiden
Bericht door: Bob R. op 28 November 2011, 16:32:37
(http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-laughing025.gif) (http://www.freesmileys.org/smileys.php)

Die Bob toch.
Ja zo grappig is het nou ook weer niet >:( >:( >:(....... ;D