BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Kalender => Topic gestart door: Ronald Halma op 02 November 2011, 23:40:08
-
Hallo allemaal,
Op 19 en 20 November houd de modelspoorclub Zutphen een jubileumshow ter ere van hun 25-jarig bestaan. Te zien zijn modelbanen in verschillende schalen, verkoop en diverse andere activiteiten. Welke dat zijn vermeld de flyer die ik vandaag kreeg helaas niet.
Adres: Clubhuis "Spoorzicht", Fanny Blankers-Koenweg 6 te Zutphen.
Entree: Volwassenen € 2,-. kinderen € 1,- per persoon.
Beide dagen is de zaal geopend van 10.00 uur tot 17.00 uur.
Voor verdere info: www.modelspoorclubzutphen.nl
-
Even wat meer informatie.
Modelbanen: Hans Helge staat er met een Amerikaanse baan; Guillaume Veenhuis staat er met een baantje; De drierail clubbaan is rijdend te zien, er wordt druk gebouwd aan de scenery; de tweerail clubbaan (niet rijdend) er worden rails gelegd maar op de plaats van het toekomstige station staat een demobaan waarin de aansturing van de clubbaan is getest.(rijdend)
Activiteiten: diverse demonstraties (meerdere schalen), Treinen helpdesk voor reparaties/onderhoud aan locomotieven en diverse stands met verkoop.
Dit allemaal in onze nieuwe clubhuis met als uitbreiding een verwarmde tent van 15 x 9 meter.
Komt allen.
Gr. Ed
-
Hoi Ed en anderen,
Even een correctie op je bericht.
Ik zal er helaas niet met een baantje zijn (Jammer, maar een - weliswaar verwarmde - tent is daarvoor niet geschikt.)
Wel zal ik er aan het 'werk zijn' met mijn eeuwigdurende project de Leisteengroeve. Ook leuk.
Maar verder: komt allen!
Guillaume