BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Treinsamenstellingen => Topic gestart door: Dion op 06 October 2011, 13:37:35
-
Laatst zag ik hier op het forum een link naar een site waar treinsamenstellingen van DB en DB-AG op staan.
Deze kan ik echter niet meer terug vinden. Kan iemand mij de info verstrekken?
Zoek wat mogelijk heden voor mijn br.18.201 van de DB-AG, de groene versie.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/db_ag_63201.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/db_ag_63201.jpg)
Deze loc.
Heb zelf wat mogelijkheden in gedachte maar wil wat foto's zien wat allemaal zou kunnen.
-
Een site met meer recente info is fernbahn.de (http://fernbahn.de)
Welk tijdperk zoek je?
Dirkjan
-
Even op bahnbilder kijken geeft ook de nodige info.
http://www.bahnbilder.de/name/galerie/kategorie/deutschland~dampfloks~br-18-201-02-0201-dr-umbau-schnellfahrlok.html
Volgens mij zijn de nieuwe DR rijtuigen van Roco type Y(64800 t/m 64804) een aanrader.
Groet Peter,
-
Dank jullie voor de links naar de sites.
De uitvoering op de foto is de DB-AG uit periode 5.
@Peter, aan dit type heb ook zitten denken maar wil ze eigenlijk niet in de DR uitvoering.
Ik ga de foto's eens goed bestuderen en wat zaken opzoeken.
-
Er zijn zat museumclubs die nog met die wagens rijden, alleen dan zonder DR logo.
Ik denk dat als je het "DR" logo eraf haalt de wagens al een stuk realistischer worden voor deze lok.
Misschien dat de groen-beige variant van deze wagens een nog betere optie is.
Overigens is de lok eigendom van DampfPlus (http://www.dampf-plus.de/), niet van DB-AG.
Groet Peter,
-
Hallo Peter,
Gezien de foto's kunnen zowel de groene als de groen/beige, dan zouden de laatste voor mij in aanmerking kunnen komen. Maar het blijven type y rijtuigen die ik het liefst niet heb.
Moet toch eens gaan kijken wat ik hiermee doe. Ander mogelijkheden die ik gedachte heb zijn:
Roco eilzug rijtuigen
Roco hecht rijtuigen
Roco gruppe 53 rijtuigen
Sachsen modelle Halberstadt rijtuigen in groen/beige
Acme/lsmodels rijtuigen(zijn eigenlijk te modern).
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/ACME_52310_Bpmbz291.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/ACME_52310_Bpmbz291.jpg)
Foto www.reisezugwagen.eu
Laatste 2 hebben mijn voorkeur.
Roco heeft op zijn doos de vermelding DB-AG gedrukt en in de catalogus ook. Bij de rode uitvoering staat dit ook maar daar staat ook Dampfplus bij. Maar dat maakt voor mij niet zoveel uit.
-
Had jij niet van die ALEX-rijtuigen, Dion?
Dan is je probleem opgelost...., Het is dezelfde lok, maar dan onder zijn oude nummer.
(http://www.bahnbilder.de/1024/02-0201-0-startet-am-020611-512914.jpg) (http://www.bahnbilder.de/1024/02-0201-0-startet-am-020611-512914.jpg)
Bron:www.bahnbilder.de
Groet Peter,
-
Hallo Peter,
Deze foto(mooie foto) heb ik gezien en het is eens wat anders, lekker kleurrijk. De rijtuigen heb ik niet wel de lok van Arriva in die kleuren.
Wou de rijtuigen voor bij de Arriva lok aankopen maar heb daar vanaf gezien. Heb de lok als trekkracht voor andere rijtuigen nodig.
Wordt een moeilijk verhaal wat betreft de rijtuigen achter de br18.201.
De Roco eilzug en hecht rijtuigen vallen in ieder geval af, van de Halberstadt zijn er nog enkele nieuw leverbaar.
De gruppe 53 zijn wel mooie rijtuigen maar te standaard, maar passen er eigenlijk wel goed bij. De rijtuigen op de foto zijn eigenlijk te modern maar vind die wel erg mooi.
Nog maar een paar nachtjes over slapen dan maar.
Dank je voor het meedenken.
-
Feit is dat hij op de meeste foto's met groene Halberstadt rijtuigen aktief is.
Gruppe 53 zou ook kunnen, daarvan heb ik pas een tp. III stam gekocht voor achter de Baureihe 10 van Roco.
Groet Peter,
-
Het voordeel van de Gruppe 53 is dat ze makkelijk te gebruiken zijn bij meerdere treinsamenstellingen.
Nog eens de site van Roco raadplegen wat betreft deze rijtuigen.