BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Elektronica en analoog => Topic gestart door: ruudns op 12 August 2011, 22:55:57
-
Ook leuk voor reclamenborden: http://www.ledtuning.nl/catalog/product_info.php?products_id=817 (http://www.ledtuning.nl/catalog/product_info.php?products_id=817)
En voor de hulpdiensten: http://www.ledtuning.nl/catalog/product_info.php?products_id=892&osCsid=5729fbb8b88988d1eb4b508da46685df (http://www.ledtuning.nl/catalog/product_info.php?products_id=892&osCsid=5729fbb8b88988d1eb4b508da46685df)
zie ook de filmpjes. (y)
-
alleen staat erbij beide producten
"Let op! Komt niet meer binnen. OP=OP!" ;)
-
@René: wil niet zeggen dat ze er al niet meer zijn ;D
-
ja zo kan je het ook lezen. (y)
-
Maar dit is ook prima zelf te maken: zelfs ik, als weinig kunnende PIC-programmeur kan dit maken ;)
Overigens wel grappig dat ze voor beide een nogal forse microcontroller gebruiken om slechts 2 of 3 LED's aan te sturen.
@ ruudns: de hulpdienstenverlichting is niet meer leverbaar.
-
Het leuke hiervan is/was dat je zelf niets hoeft te programmeren of nog erger ook géén programmer en de kennis ervoor dient te hebben. ;D
-
http://digital-bahn.de/bau_led/led_neon.htm (http://digital-bahn.de/bau_led/led_neon.htm)
waarbij Sven met "neon" eigenlijk TL-licht bedoeld ;)