BeneluxSpoor.net forum

Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: JoopSpoort op 29 July 2011, 21:48:59

Titel: TrainTech wisselsdecoders aansluiten op de IB Basic
Bericht door: JoopSpoort op 29 July 2011, 21:48:59
Beste mensen,
Hoewel ik ook Loconet magneetdecoders heb, dacht ik om voor het schaduwstation wisselsdecoders van Traintech te gebruiken. Ik heb geprobeerd deze op de IB Basic aan de praat te krijgen, maar dat lukte niet. De jumpers heb ik op 101 gezet, maar ook op 1, maar op geen enkele wijze komt er een reactie. Ook via "speciale opties" al het e.e.a. geprobeerd.
De digitale voeding komt uit de centrale, de schakelvoeding uit een aparte trafo. Wanneer die trafo wordt aangsloten hoor je wel de eerste wissel klikken. de wisselopties staan op DCC, tevens een "vereiste" van de wisseldecoder.
Als hier al een draadje van bestaat dan is een verwijzing prima, maar ik heb al een tijdje zitten zoeken.......
Hartelijke groet,
Joop
Titel: Re:TrainTech wisselsdecoders aansluiten op de IB Basic
Bericht door: TrainTech op 29 July 2011, 22:04:23
Joop, wanneer heb je deze decoders gekocht? ong. een maand terug is de firmware van de decoders veranderd, om communicatie problemen met de IB basic op te lossen. mogelijk dat je nog de oude versie hebt. je kunt ook even een mailtje sturen naar info@traintech.nl.