BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Grootspoor => Topic gestart door: mallet96 op 21 April 2011, 00:13:41
-
Hallo,
Ik was zojuist bezig mijn foto's te bekijken, welk ik onlangs genomen heb en kwam op de volgende foto uit.
Hierop staat een ICM (verbouwd) met aan de achterkant iets wat ik niet thuis kan brengen. Het gaat om de stang en driekanttig iets over de koppeling. Wie weet wat het is en waar het voor dient? Of kan hier meer over vertellen.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC_5743.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC_5743.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC_5742.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC_5742.jpg)
Groet,
Marcel
-
Hoi,
Dat is een zogenoemde RILA. Een meetsysteem. Zie de sites hieronder.
http://www.ptcuser.nl/index.php?nav=conf09&cnav=awardview&award_id=7 (http://www.ptcuser.nl/index.php?nav=conf09&cnav=awardview&award_id=7)
http://www.raildata.nl/nieuws.asp?id=11 (http://www.raildata.nl/nieuws.asp?id=11)
http://www.energievoorziening.info/nieuws/orgineel/raildata/raildata.htm (http://www.energievoorziening.info/nieuws/orgineel/raildata/raildata.htm)
Had er wel al eerder van gehoord maar nog nooit gezien dat het in dienst is. (y)
Stefan
-
Er zijn al meer meldingen over geweest hier op het forum bijna 1 jaar geleden.
http://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,27765.0.html
-
Beste Beneluxspoorders,
Toen ik vandaag, 21 september 2011, tegen twaalven in Dordrecht op de trein stond te wachten, kwam ook de Sprinter van Den Haag CS naar Roosendaal binnen. Achter op de Scharfenbergkoppeling was een staketse aangebracht, dat het midden houdt tussen een oliekacheltje met pijp en een Google maps 360 graden camera. Ik heb met mijn mobieltje wat foto's getrokken, die hierbij zijn afgedrukt. Helaas had ik niet de tijd betere opnamen te maken. Iemand een idee over deze bouwsels?
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/Sprinterpijp1.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/Sprinterpijp1.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/sprinterpijp2.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/sprinterpijp2.jpg)
-
Ja, het is een RILA
http://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,27765.0.html
Had ik ergens gelezen al ::)
gr. Viktor
-
inspectiecamera volgens mij
-
er zit een heel groot verschil tussen de bovenkant van een RILA en de bovenkant van een Google StreetView camera.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/Rila_en_Google_streetview_cam.png) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/Rila_en_Google_streetview_cam.png)
inspectiecamera volgens mij
Er zit geen kijkgat voor een camera in