BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: John18 op 19 March 2011, 12:17:18
-
Hallo medespoorders
Sinds kort heb ik mijn marklin hamo 1139 gedigitaliseerd, Nou heb ik overigens het volgende probleem:
Zodra ik de trein wil ijken in koploper rijdt de trein 1X heen en weer waarna deze stil valt en de verlichting zwakjes gaat branden en de decoder is zeer warm geworden,
Als ik de trein dan vervolgens laat afkoelen kan ik weer gewoon verder rijden met de loc
Wie heeft er advies of een oplossing voor mij?
P.S. er zit al een zwaardere decoder in 3.0 Ampere, Hieronder 2 foto's misschien dat ik iets verkeerd heb aangesloten..
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC_0002_3.jpg)
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/DSC_0003_4.jpg)
Met vriendelijk Groet
John
-
Ik weet niet welke decoder het is maar zie ik dat nu goed, dat er een spoel ofzo in de rode voedingsdraad zit? En ben je er 100% zeker van (meten is weten...) dat het motorschild, blauwe draad en stroomafname gescheiden is?
Timo
-
Hey John,
Je moet de blauwe spoel - dat is een radioontstoorspoel - verwijderen en de rode decoderaansluitdraad aansluiten op het omschakelprintje waar nu de draad van de ontstoorspoel aan vastgesoldeerd zit.
Met een vriendelijke groet. André.