BeneluxSpoor.net forum

Algemeen => Ditjes en datjes => Topic gestart door: djm008 op 12 March 2011, 08:30:06

Titel: Nummerplaten, welke heb je al?
Bericht door: djm008 op 12 March 2011, 08:30:06
Ik heb gisteren een soortgelijk topic geplaatst. Helaas kan ik dit topic niet meer terugvinden, dus waarschijnlijk is het verwijderd.

Toch vind ik dat ik de mede spoorfanaten moet waarschuwen voor oplichters die actief zijn op het internet.  In mijn vorige post had ik een mailadres genoemd, maar wellicht is dat niet toegestaan vanwege privacy redenen.

Ik ben voor een goede vriend van me op zoek naar een nummerplaat van een blauwe engel. Ik had samen met hem een nummerplaat op het oog. Ik was degene die de nummerplaat had gezien en van mij kwam het initiatief voor de aanschaf. We zagen de advertentie op martkplaats. Er werd geen foto bij getoond. Wel was er een aankoopbewijs waar we een foto van hebben gezien. Dit leek heel betrouwbaar aangezien er NS logo's opstonden.

We hebben 200 euro overgemaakt, maar nooit iets ontvangen... Ik voel mezelf ontzettend schuldig ten opzichte van deze vriend. We zijn namelijk nog studerende en het was voor ons heel veel geld. Samen delen wij de hobby Blauwe Engel.

Graag zouden wij weten welke nummerplaten jullie in jullie bezit hebben. En op welke manier jullie die hebben verkregen. Dat kan ons weer helpen bij de zoektocht.

Overigens zijn foto's welkom. (y)

Indien dit topic nog steeds niet aan de eisen voldoet zou ik een bericht van de moderators op prijs stellen voordat het verwijderd wordt.

Titel: Re:Nummerplaten, welke heb je al?
Bericht door: Mispoes op 12 March 2011, 08:44:55
Degene die het bericht verwijderd heeft had je een PB moeten sturen met de mededeling dat het bericht (+ topic) was verwijderd met de reden. Nu kun je slechts gissen naar de reden, wat je dus ook gedaan hebt en volgens mij zit je in de goede richting...
Titel: Re:Nummerplaten, welke heb je al?
Bericht door: Private SNAFU op 12 March 2011, 09:11:32
Ik heb het topic verwijderd en ik heb je nu (nogmaals) een PB gestuurd met een stuk uitleg.

Gr,
Bart
Titel: Re:Nummerplaten, welke heb je al?
Bericht door: djm008 op 12 March 2011, 19:14:02
Heb het bericht ontvangen. Strekking van het verhaal is ook duidelijk.
Titel: Re:Nummerplaten, welke heb je al?
Bericht door: Private SNAFU op 12 March 2011, 19:32:03
:)