BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => (Her)beginners => Topic gestart door: railhopperemmen op 15 February 2007, 13:05:54
-
Ik heb in oktober 2006 wat besteld bij hobbycity.nl maar mijn bestelling is na een half jaar nog steeds niet binnen. Nu is mij de vraag of iemand anders ook zulke ervaringen heb met deze internetshop? Of wat zijn of haar mening over deze shop is?
-
Ik heb vorig jaar een paar Walthers dingen besteld bij Hobbycity. Dat duurde inderdaad vrij lang (3 maanden). In communicatie blinken ze niet uit helaas. Mailtjes worden pas na een paar dagen beantwoord maar uiteindelijk kwam de bestelling wel binnen.
Als je zelf ook nog niks van je hebt laten horen dan is mijn advies even een mailtje te sturen of nog beter even bellen.
-
jep, dezelfde ervaring,.
Ook met Walthers. De rest ging wel redelijk vlot.
Na 4 maanden stond deze nog steeds in nabestelling en ik heb mijn geld teruggevraagd.
Dat was geen probleem en ze hebben het terug gestort.(binnen en paar dagen)
Maar met leveringen van andere merken zoals Auhagen, faller en dergelijke had ik alles vlot binnen.
-
pff mijn mehano ICE3 kwam ook3 maanden te laat en ze zijn vrij prijzig op hobbycity vind ik
mijn mailtjes worden inmiddels helemaal niet meer beantwoord. >:(
ik ga er ook niks meer bestellen
wesley
-
Ja ik ken Hobby City vanuit een andere dicipline.
De uitbater van Hobby City is vrij ernstig ziek en kan vaak de moeite niet meer opbrengen op te reageren op van alles en nog wat (ruim genomen). Ik weet dat hij om die reden al een tijdje (maanden) niet meer adverteerd in de hobby bladen en er compleet mee wil stoppen.
Dit is wat ik weet.
-SK