BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Elektronica en analoog => Topic gestart door: Berttrein op 30 December 2010, 10:40:33
-
Hallo,
Ik heb een aantal wisseldecoders van viessmann op mijn twin center geinstalleerd. Dat ging (uiteindelijk) goed behalve bij 1. Hier had ik twee wissels op 1e uitgang en toen ben ik gaan schakelen. Dat trok hij dus niet!
Op advies van dit forum heb ik toen 1 wissel er weer af gegooid. Helaas geeft de decoder geen enkel signaal meer. Rode knop indrukken geeft geen contact.
Heb ik de decoder met deze actie definitief gesloopt of is er nog een mogelijkheid voor een herkansing?
Alvast bedankt voor jullie reactie!
Groet Bert ???
-
Misschien kan je wat met dit schema van Klaas (http://people.zeelandnet.nl/zondervan/viessmann5211.html) zijn site.
Dat is welliswaar van de Motorola uitvoering (5211) maar de aansturing van de uitgangen zal in essentie wel gelijk zijn.
Denk dat je het in de uitgangstransistors moet zoeken of die nog goed zijn.
Gr.
Eric