BeneluxSpoor.net forum

Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: reijnier op 28 December 2010, 01:10:57

Titel: lok op hol geslagen
Bericht door: reijnier op 28 December 2010, 01:10:57
hallo. ik zal me ff voorstellen. ik kom uit de achterhoek en ben fanatiek beginner ;D ik rij 2 rail roco en ib 2.nou ben ik een beetje aan het testen geweest om een lok een nieuw adres te geven. de lok had eerst standaard adres 3 maar opeens begon de trein voluit te rijden zodra ik hem op de baan zette. bij iemand anders geprobeert en daar doet ie het goed,gewoon op adres 3.terug bij mij op de baan gaat ie vol rijden en kan ik hem niet besturen. wie kan mij helpen? bvd geert.
Titel: Re:wissels invoeren ib2
Bericht door: Ronaldk op 28 December 2010, 08:28:52
Hallo Geert,

Welkom op het forum...

Wat heeft het te maken met wissels invoeren? En wat heb je precies gedaan om het adres te veranderen? Wat voor een decoder zit er in? Op een apart programmeerspoor of op de baan zelf?

GRoeten Ronald.
Titel: Re:wissels invoeren ib2
Bericht door: reijnier op 28 December 2010, 09:14:30
hallo ronald. in de trein zit een dcc decoder en ja ik had hem op de baan staan toen ik hem wou programmeren. heb nu een programmeerspoor gemaakt :-[ adressen programmeren lukt nu wel.die wissels programmeren was mijn volgende vraag.heb viessmann 5212 decoders en die heb ik allemaal ingesteld met de multimaus voor dat ik de ib2 had aangesloten.maar nu moeten ze nog op de ib2 ingesteld worden en daar kom ik nog niet uit.alvast bedankt voor je reactie. geert