BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: Patrick Rommelse op 28 January 2007, 13:56:05
-
hallo allemaal,
Ik heb sinds twee weken geleden alles binnen om digitaal te gaan beginnen.(n spoor)
ik heb de lenz gold mini decoder in de brawa "talent" gedaan.
ik heb volgens de handleiding van de decoder alles geprogrammeerd in de intellibox, maar ik krijg hem niet aan de praat als ik ermee wil gaan rijden.
wat ik vraag: Wie kan vertellen hoe ik precies de decoder in dee intellibox moet programmeren, zodat ie we rijd?
alvast bedankt.
m.v.g.
Patrick
-
Je gaf eerder al aan dat je het wel 1 malig voor elkaar heb gekregen dat het licht van de talent brandde?
Kan je even uitgebreid vertellen wat je allemaal gedaan heb en wat je daarij constateerde?
m.v.g.
Mark
-
Het adres waarmee de decoder is geprogrammeerd instellen in de Intellibox
Op DCC 28 en rijden met de geit.
Mvg
Wim.
-
nadat ik de decoder in de trein heb geplaatst. heb ik hem op het programmeerspoor gezet en de decodernr verandert. daarna heb ik hem op het normale spoor gezet en probeerde hem aan het rijden te krijgen, maar dat lukte niet. maar zora ik probeerde om de andere richt uit te proberen veranderde het licht wel. maar voor de rest deed hij niets.
ik ging daarna weer terug naar het programmeerspoor en heb het volledige boekje van de lenzdecoder doorgelezen en de decoder precies zo geprogrammeerd zoals erin staat. En daarna tone ik hem wweer op mijn baan zette, veranderde de verlichting niet eens meer. ??? ik hoop dat dit nu wel duidelijk genoeg is voor iedereen.
m.g.v.
Patrick
-
Het adres waarmee de decoder is geprogrammeerd instellen in de Intellibox
Op DCC 28 en rijden met de geit.
Mvg
Wim.
i ga dit nu even proberen en je hoort wel of dit is gelukt. ;)
-
Het adres waarmee de decoder wordt aangesproken met de intellibox, daar moet een 'd' voorstaan, grote kans dat daar nu een 'm'voor staat.
Mvg
Wim.
-
Of dat je de stekker moet omdraaien. Anders kan het voorkomen dat het licht bij rijden wel brand, maar de motor niet.
Groeten,
Henk
-
het is gelukt hoor:D
de decoder zat idd verkeerd om.
mvg
patrick