BeneluxSpoor.net forum

Vraag en antwoord => Modeltreinproblemen en -vragen => Topic gestart door: larsje op 22 November 2010, 00:15:55

Titel: Probleem met loc spoor n
Bericht door: larsje op 22 November 2010, 00:15:55
Hallo ik heb eeb probleem met mijn loc van spoor n. Ik heb onlangs een 2e hands starters setje gekocht en daar zat een stoomloc bij. het is al een oude set, maar vond het goed genoeg om mee te beginnen. Nu is het probleem dat de loc alleen maar achteruit rijdt, als hij vooruit moet rijden slaat hij zichzelf vast. Ik heb het treintje al uit elkaar gehaald en het blijkt dat er volgens mij te veel speling op het wormwieltje zit dat uit de motor komt en het tandwiel voor de wielen aandrijft. Bij achteruit rijden wordt het worm wieltje als het ware naar beneden gedrukt, maar als je dan vooruit wil rijden wordt het wormwieltje en stukje omhoog gedraaid en loopt hij vast op het tandwiel dat de wielen aandrijft.

Heeft iemand een oplossing voor dit probleem of heeft iemand ook oit dit probleem gehad en kan die mij misschien helpen?

Alvast bedankt.

Groeten


Remy van de mortel
Titel: Re:Probleem met loc spoor n
Bericht door: Remunj op 22 November 2010, 20:14:37
Remy,

Ik heb van spoor N niet veel verstand maar wil je goed geholpen worden dan helpt het ons als je merk en type van de loc noemt. Dan gaat er misschien bij iemand een belletje rinkelen  :)
Een foto van het model en binnenwerk wil ook wel helpen. Vooral een duidelijke detailfoto van de tandwielen.

Gr.
Eric