BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Grootspoor => Topic gestart door: Besselspoor op 19 November 2010, 10:29:39
-
Bij Roosendaal is vrijdagochtend een lege goederentrein ontspoord. Volgens een woordvoerder van het Korps landelijke politiediensten (KLPD) staan er drie wagons naast de rails en drie wagons dwars op de rails. Op de trajecten Roosendaal-Breda en Roosendaal-Lage Zwaluwe rijden geen treinen. Reizigers moeten rekening houden met een vertraging van meer dan een uur, laat ProRail weten.
Het is nog niet duidelijk wat er is gebeurd. Er is niemand gewond geraakt.
(bron: NU.NL)
-
Wie weet hier meer van?
Bij Roosendaal is een lege goederentrein ontspoord. Volgens een woordvoerder van het Korps landelijke politiediensten (KLPD) staan er drie wagons naast de rails en drie wagons dwars op de rails. Het is nog niet duidelijk wat er is gebeurd. Er zijn geen passagiers bij betrokken.
Op de trajecten Roosendaal-Breda en Roosendaal-Lage Zwaluwe rijden geen treinen. Reizigers moeten rekening houden met een vertraging van meer dan een uur, laat ProRail weten.
-
Het is een werktrein, er zijn een paar fccpps'n onstpoort.
http://www.bndestem.nl/regio/roosendaal/7652271/Trein-ontspoord-bij-Roosendaal.ece (http://www.bndestem.nl/regio/roosendaal/7652271/Trein-ontspoord-bij-Roosendaal.ece)
Gr. Steef
-
Besselspoor had het ook al vermeld:
http://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,32313.msg491796.html#new
-
sh*t happens. Het is lastig voor de reizigers, maar er zijn gelukkig geen gewonden. laatse info was volgens prorail tot 15.00 uur vertragingen.
-
Het is een werktrein, er zijn een paar fccpps'n onstpoort.
Gr. Steef
Het blijft een trein ;D
-
Besselspoor had het ook al vermeld:
http://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,32313.msg491796.html#new
Beter met, dan om verlegen. ;)
-
Besselspoor had het ook al vermeld:
http://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,32313.msg491796.html#new
Samengevoegd.
-
sja, weer Fccpps'jes die er uit lopen. Zonder op feiten vooruit te willen lopen denk je toch weer aan de losse wielbanden ::)
In Duitsland zijn er enige tijd geleden ook een aantal ontspoort...
-
Je zou het haast gaan denken ja.
Trouwens hoorde net van een collega, dat er vanochtend tussen Gouda en Gouda goverwelle twee treinen op het zelfde spoor reden, de mcn van de tweede trein kom op tijd remmen. ook hier geen gewonden. Het is weer raak op het spoor. :'(
Bas
-
een filmpje uit Rsd:
http://www.youtube.com/watch?v=SI_XMtt4mPs
http://www.mobypicture.com/user/arnem/view/8041902 (maar goed dat het bovenleidingportaal niet gekraakt is)
-
http://www.omroepbrabant.nl/?news/1459821123/Goederentrein+ontspoord+in+Roosendaal.aspx
-
Het is weer raak op het spoor. :'(
Deze keer net niet letterlijk, gelukkig.
Mvg,
Henk
-
Het lijken net modeltreintjes die zo ongelukkig liggen :-X
Gr Bruce