BeneluxSpoor.net forum
Wat zijn we aan het bouwen? => Banen of diorama's => Topic gestart door: Rudolfph op 10 November 2010, 15:49:57
-
Op zoek naar gebruikerservaringen met betrekking tot IVAR-stellingen van IKEA kwam ik op de volgende site uit: https://www.prak-tisch.com/ (vraag niet hoe, zat gewoon lekker te surfen :)). Een simpel rekensommetje leerde mij dat ik hiermee niet of nauwelijks duurder uit ben dan met IKEA. Zijn er mensen die ervaringen hebben met deze en/of andere kant en klaar-modules? En wat zijn de meningen over dit spul? Zo is het plaatmateriaal 4 mm dik multiplex, dat lijkt mij wat aan de dunne kant of valt dat mee? Gewoon even om te kijken wat de meningen hierover zijn.
-
Nadeel voor mij is de hoogte van 08 meter en het dichte tafelblad. Ik hou meer van de "open" bouwwijze en een hoogte van 1.2 mtr.
SK
-
Tja, het is voor watjes, maar verder niks op tegen natuurlijk. ;) Open schijnt ook nog wel te kunnen. Alleen vind ik 'hoch' met 80 cm inderdaad nog een beetje niedrig.
Lekker licht, mijn eigen bomvrije aanpak is ook niet alles. ::)
-
Voor watjes zou ik niet zegen, ik ben ook voor open bouwwijze, zonder klant en klare spullen, maar er zijn er genoeg die graag op een dichte plaat werken. Of dat watjes zijn?
-
Dacht het niet, ik werk ook op de dichte plaat.
-
Voor open kant en klaar constructies: Moba-Unterbau (http://www.moba-unterbau.de/)
-
Nadeel voor mij is de hoogte van 08 meter
SK
8 meter is wel erg hoog ;)
-
valt we mee hoor! ik heb een grote familie :)
-
Ook min of meer open en 20 cm. erbij; kom je op 1 meter hoogte totaal.
https://www.prak-tisch.com/de/site/content/products/produkt2/ (https://www.prak-tisch.com/de/site/content/products/produkt2/)
Stephan.