BeneluxSpoor.net forum
Wat zijn we aan het bouwen? => Materieel => Topic gestart door: Spoors op 22 January 2007, 19:33:43
-
Ben een amerikaan tegen het lijf gelopen, die de Whitcomb 65-ton locomotief in schaal N aan het bouwen is en er kappen van gaat gieten. Ik verwacht ze binnenkort en kan dan gaan klussen om er een Nederlandse loc van te maken. Bij deze alvast een voorproefje van het moedermodel in schaal N.
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/WH6510.jpg)
Net een tandje kleiner dan de loc van Floris ... ;D
Groet,
Jeroen
-
Ziet er goed uit Jeroen!
Ben benieuwd naar het eindresultaat als ie verbouwd is.
Wat moet die kap gaan kosten?Kan best wel eens interessant zijn.
Groet,
Oscar
-
Ziet er goed uit. Zeker voor schaal N! :D
Maarten
-
Netjes, ziet er nu al goed uit. Wat gebruik je voor aandrijving? De mijne staat op een zwaar gemodificeerd chassis van een Roco BB63000.
Sven
-
Er schijnt een Tomix-aandrijving gebruikt te worden.
-
De aandrijving is inderdaad van Tomix. Kosten weet ik helaas nog niet. Het moedermodel is net klaar.
Groet,
Jeroen
-
kijk hier eens http://forum.atlasrr.com/discussion/topic.asp?TOPIC_ID=34181񚅳
-
Jeroen, ik kwam op een italiaanse site dit model tegen:http://www.lineamodel.it/benvenuti_in_lineamodel.htm (http://www.lineamodel.it/benvenuti_in_lineamodel.htm) maar dan in metaal gemotoriseerd € 210 en ongemotoriseerd €130. de gemotoriseerde versie heeft een faulhaber motor, cardan aandrijving ...geen gekke prijs denk ik
gr hans