BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Grootspoor => Topic gestart door: Marco1 op 12 September 2010, 12:34:41
-
Ik rijd met koploper en loc's waarvan de snelheden geijkt zijn.
Nu ben ik op zoek naar de snelheid van een loc Rail4chem.
Op internet kwam ik een snelheid tegen van 50km/uur.
Dit lijkt mij erg laag.Heeft iemand tips?
Groet Marco
-
eerder 80/90 kmh zeker?
en hangt van de strecke en de lading af?
-
Welke loc? R4C had verscheidene soorten locomotieven in dienst.
G2000 120 km/h
G1206 100 km/h
Class 66 losse loc 110 km/h met trein toegestaan 120 km/h
Reken voor een getrokken trein 80 - 95 km/h, zo'n beetje de gemiddelde ingelegde snelheid voor goederentreinen.
Dit voor wat betreft de inzet in NL natuurlijk, in Duitsland werd ook nog gereden met de 185, 145 en daar gelden wat andere regels mbt treindelen en snelheden
-
En hoe rijd jij met koploper en loc´s? In een computerspel ofzo?
-
??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
Snap je reactie niet!
Het gaat om een loc 185-C
Marco
-
Hoe je ermee rijdt? Is het in model of een computerspel? Lijkt me niet zo moeilijk? ::)
-
Op zich heb je daar een punt, maar ik denk dat het aantal forumleden dat zich uitsluitend met virtuele treinen bezig heeft echt heel klein is.
Je kunt er dus gevoeglijk van uitgaan dat als iemand zo'n vraag stelt, hij bezig is met een modeltrein. Dat blijkt inmiddels ook wel uit de reactie van de vraagsteller.
mvg,
Gert
-
Als ik naar de eerste post kijk, danlijkt het me logisch dat het om een model gaat.
Jos.
-
En wat ook nog kan is dat een niet-ingewijde in het programma Koploper zich afvroeg of de vraagsteller wellicht machinist in 1:1 was, getuige het feit dat de vraag bij Grootspoor-vraagbaak stond. Ik had daar al mijn twijfels bij, vandaar de vraag.
Laten we het er dus op houden, dat als je zegt dat je rijdt met Koploper en loc´s, je dit dus wel op meer dan 3 manieren kunt bedoelen.