BeneluxSpoor.net forum

Overige spoorzaken => Grootspoor => Topic gestart door: Bruce!!! op 17 August 2010, 20:34:56

Titel: Botsing ICE-trein met vuilnis wagen
Bericht door: Bruce!!! op 17 August 2010, 20:34:56
Ik las zojuis op de Telegraaf;


FRANKFURT -  Zeker tien mensen zijn gewond geraakt door een botsing van een Duitse ICE-trein met een vuilniswagen in het zuidwesten van Duitsland. Dat meldden Duitse media op basis van mededelingen van de autoriteiten. De hogesnelheidstrein was vertrokken uit Frankfurt en was op weg naar Parijs.


De vuilniswagen was door onbekende oorzaak van de weg geraakt en via de berm op zijn zij op het spoor terechtgekomen bij Lambrecht in de deelstaat Rijnland-Palts. De ICE met circa driehonderd passagiers knalde op het voertuig. Twee wagons ontspoorden. Onder de gewonden zijn de bestuurder van de vuilniswagen en de machinist van de trein. Geen van de gewonden verkeert in levensgevaar.

Regionale treinreizigers worden met bussen en taxi's vervoerd. Het ICE-verkeer tussen Frankfurt en Parijs wordt via Straatsburg omgeleid

Voor foto's: Telegraaf
Bron: Telegraaf


Gelukkig zijn er maar een paar mensen gewond.

Groet Bruce
Titel: Re:Botsing ICE-trein met vuilnis wagen
Bericht door: Ben op 17 August 2010, 21:09:06
16 Foto's:

KLIK (http://www.ad.nl/ad/nl/1000/Nieuws/photoalbum/detail/1/505787/37699/0/Flitstrein-ICE-botst-op-vuilniswagen.dhtml)

Gr, Ben.