BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: John18 op 30 July 2010, 23:35:35
-
Geachte beneluxspoorders..
Dit probleem is wat lastig uit te leggen maar ik ga mij best doen..
Ik heb de baan sinds kort gedigitalisseerd en bestuur hem nu via koploper, Ik rij met PIKO-A Rails.
Nu heb ik er ook een Kruising (dubbele aandrijving) in liggen maar deze krijg ik niet goed geschakeld in koploper.
Als de kruising rechtdoor ligt klopt deze ( In allebei de richtingen ) Zodra 1 van de kanten afbuigend moet liggen klopt de andere kant niet die staat dan de andere kant op waardoor de treinen dus ontsporen, en of kortsluiting veroorzaken..
Ik hoop dat jullie het probleem snappen, zo niet ik heb mij best gedaan om het zo goed mogelijk uit te leggen, mocht het nou niet goed genoeg zijn dan alvast bedankt voor jullie eventuele reacties..
P.S. Ik maak gebruik van de conrad ondervloers aandrijving..
M.vr.gr
J&J
-
Je moet de aansluitingen van de twee aandrijvingen verwisselen.
Met de tongen aan de linkerkant kies je tussen de sporen aan de rechterkant en met de tongen aan de rechterkant kies je tussen de sporen aan de linkerkant.
PS: je hebt het over een kruising, maar ik neem aan dat je een Engels wissel bedoelt.