BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Algemeen => Topic gestart door: Julien op 30 May 2010, 19:30:39
-
Hoi,
Ik heb een (voor mij) nieuwe webwinkel op internet gevonden die gevestigd is in Lelystad.
Ik zou hier graag een startset willen bestellen, maar omdat ik de winkel niet ken ben ik hier wat terughoudend mee.
Helaas kan ik via Google nergens meer info over deze winkel vinden. Ik weet dat het op dit forum niet is toegestaan om winkels te bespreken.
Weet iemand anders een plek op het internet waar wel de mogelijkheid bestaat om deze vraag te stellen en daarbij de winkel bij naam te noemen?
groeten,
Julien
PS: Als iemand weet over welke winkel het gaat, is een PM wel toegestaan neem ik aan? ;)
-
Ik weet welke winkel je bedoelt Julien.
Het is inderdaad een beetje vreemd. Deze winkel kan goedkoper leveren dan een gigant in Duitsland, maar je kunt bijvoorbeeld niet met Paypal betalen. De eigenaar staat wel ingeschreven bij de kamer van koophandel, dat weer wel.
Ik heb een mailtje gestuurd om te vragen of ik ook een set kan afhalen. Dit blijkt wel te kunnen echter alleen bij betaling vooraf. Kijk en hier hou ik niet erg van. Ook staan er nu Fleischmann locomotieven uit startsets te koop, dus deze sets zijn uit elkaar geplukt.
Is het allemaal nep ? Is het 2e keus ? Ik weet het niet. Maar vooralsnog zeg ik. Alleen afhalen en dan betalen of bestellen bij een winkel die zich al bewezen heeft.
-
Ik heb een mailtje gestuurd om te vragen of ik ook een set kan afhalen. Dit blijkt wel te kunnen echter alleen bij betaling vooraf. Kijk en hier hou ik niet erg van.
maar je kunt bijvoorbeeld niet met Paypal betalen.
gezien bovenstaande citaten zou ik maar heel gauw een andere winkel zoeken, want dit lijkt me niet in de haak
-
Hoi Bart,
Ik denk inderdaad dat wij het over dezelfde winkel hebben. Het zijn inderdaad de prijzen die mijn aandacht trokken.
Dat je alleen per vooruitbetaling kunt betalen bij afhalen is inderdaad vreemd.
groeten,
Julien
-
gezien bovenstaande citaten zou ik maar heel gauw een andere winkel zoeken, want dit lijkt me niet in de haak
Hoi Jeepney,
Wat het vooraf betalen en afhalen betreft geef ik je gelijk.
Wat het Paypal gedeelte betreft echter niet.
Ikzelf heb een bedrijf als IT dienstverlener. Een klant van mij is vier jaar geleden ook met een webwinkel gestart. Doordat het fenomeen webwinkel nieuw voor hem was en hij eerst de kat uit de boom wilde kijken is hij met vooraf betalen gestart.
Gedurende de tijd is de webwinkel gegroeid en inmiddels zijn de betaalmogelijkheden Paypal en iDeal toegevoegd. Deze laatste twee betaalmogelijkheden snoepen wel een percentage af van het bedrag dat de klant aan de winkel betaalt. Ik kan mij voorstellen dat een beginnende winkelier die blijkbaar zeer scherpe prijzen wil hanteren zal letten op alle kosten die hij kan reduceren.
groeten,
Julien
-
even checken bij kamer van koophandel lijkt me niet overbodig
-
zou er een link kunnen komen van de desbetreffende winkel ?
-
even checken bij kamer van koophandel lijkt me niet overbodig
Wat moet je dan checken Han ?
-
Ik snap het probleem niet, er zijn hele goede winkeliers via internet met uitstekende en correcte afhandeling.
Waarom dan eigenwijs en risico nemen.
Als mij iemand bij afhalen alleen met vooruitbetaling een afspraak kan/wil maken is voor mij snel de keuze gemaakt.
Er wordt geen naam vermeld maw. het zijn reacties zonder enige onderbouwing.....
-
Heren,gaat dit over de treinenhoek in lelystad? Deze eigenaar had/heeft wel een winkel: Botter 44
veel leuke zaken daar gekocht oa wisselaandrijvingen en decoders
-
Heren,gaat dit over de treinenhoek in lelystad? Deze eigenaar had/heeft wel een winkel: Botter 44
veel leuke zaken daar gekocht oa wisselaandrijvingen en decoders
Nee , geen zorg.
-
Doen we allebei even normaal heren :)
Dank u.
Gr. Remco.
-
Doen we allebei even normaal heren :)
Dank u.
Gr. Remco.
U zegt het maar ! (y)
-
Het gaat niet om de Treinenhoek.
één van de vele webwinkels op internet.
Als een winkel niet voldoet aan mijn (betalings)voorwaarde dan zou ik er geen zaken mee doen.
-
Het is wel de ex eigenaar van de treinenhoek te Lelystad. De winkel is al een tijdje gesloten, de ex eigenaar zou iets via de web gaan doen.
Persoonlijk heb ik geen web ervaringen, wel met de ex winkel.
-
Het is wel de ex eigenaar van de treinenhoek te Lelystad. De winkel is al een tijdje gesloten, de ex eigenaar zou iets via de web gaan doen.
Persoonlijk heb ik geen web ervaringen, wel met de ex winkel.
Over welke ex eigenaar gaat dit ?, want ik weet zeker dat het niet de laatste eigenaar is.
Ron
-
Hallo
Als je bij een bepaalde webwinkel een slecht "onderbuikgevoel" hebt dan zou ik daar geen zaken mee doen. Tenzij een ander er wel goede ervaringen mee heeft.
Er komen hier op het forum voldoende internetaanbieders voorbij in de verschillende draadjes waar je uitstekend zaken mee kunt doen en die al een gedegen reputatie hebben.
De winkels waar ik zelf hele goede ervaringen mee heb zijn MTE, ANW modelbouw, Wentink webshop (Apeldoorn), Wentink occasions (voor de nodige tweedehands zaken om je budget te ontzien) en voor de literatuur: van Stockum uit Den Haag. (y)
Doe er je voordeel mee en kijk ook eens rond in de andere draadjes op dit forum zoals "toon hier je nieuwe modelspooraanwinsten" daar staat vast wel een tip tussen.
Gr. Ron
-
Het is wel de ex eigenaar van de treinenhoek te Lelystad. De winkel is al een tijdje gesloten, de ex eigenaar zou iets via de web gaan doen.
Waarom gaat hij dan niet verder onder hetzelfde internetadres?
En deze zit ook niet aan de Botter 44
Je kunt best wel zaken doen maar je moet dan wel de mogelijkheid hebben om te betalen bij afhalen.
Ze verwachten van de klant alle risico te nemen met vooruitbetaling/opsturen, dan mag de klant het ook omgekeerd verwachten.
-
Hoi Jeepney,
Wat het vooraf betalen en afhalen betreft geef ik je gelijk.
Wat het Paypal gedeelte betreft echter niet.
groeten,
Julien
vooraf betalen zit in hetzelfde procenten hoekje.
of je nu 1,5% moet afdragen aan paypal, of van al je klanten de inkoop moet voor financieren.
Dan zit je al gauw op 6%. Dus als die paypal commissie te veel is, dan is voorschieten dat zeker.
-
Je kunt best wel zaken doen maar je moet dan wel de mogelijkheid hebben om te betalen bij afhalen.
Ze verwachten van de klant alle risico te nemen met vooruitbetaling/opsturen, dan mag de klant het ook omgekeerd verwachten.
Precies de criteria waar je goed op moet letten, helemaal mee eens.
Dat stukje over vooruit betalen ,ook bij afhalen, zorgt overigens bij mij voor het genoemde "onderbuikgevoel"
-
, of van al je klanten de inkoop moet voor financieren.
Maar als dit zo is, is er ook geen sprake van een webwinkel maar van een webdoorgeefluik.
-
Voor de zekerheid zie ook dit draadje:
Wat is er met de treinenshop flevoland?
« Gepost op: 16 Januari 2010, 20:02:40 »
-
Misschien toch een connectie.
In ieder geval:
Je kunt best wel zaken doen maar je moet dan wel de mogelijkheid hebben om te betalen bij afhalen.
Ze verwachten van de klant alle risico te nemen met vooruitbetaling/opsturen, dan mag de klant het ook omgekeerd verwachten.
Zullen we het verder hier bij laten? (y)
-
Het is duidelijk geworden dat de besproken webwinkel (digitaalmodeltrein.nl) niets te maken heeft met treinenshop flevoland of de Treinenhoek.
En voor alle aankopen via internet, altijd goed opletten met wie je zaken doet* , dat wil natuurlijk niet zeggen dat digitaalmodeltrein.nl niet te vertrouwen is. Niemand hier heeft er nog ervaring mee ???
* ik vraag altijd of ik het kan ophalen en dan betalen, wil men dat niet dan begin ik er niet aan.
-
Ik heb prima ervaring met een aanschaf daar ( vlak na zijn winkelsluiting heeft hij een aantal items via marktplaats verkocht).
Snelle communicatie en goede afhandeling, pakketnummer ontvangen. Afhalen kon ook maar heb ik niet gedaan.
Prima deal voor twee nieuwe DCC fleischmann locs.
gr. Edwin
-
EDIT: als het niet de eigenaar was van Treinenhoek dan heb ik niets gezegd..... :-X
-
Ik zie trouwens vandaag dat de website is bijgewerkt. Er kan nu onder rembours besteld worden.
Zou de eigenaar wellicht het forum meelezen? (Wat niet onverstandig is natuurlijk! ;D)
groeten,
Julien
-
Hallo
Digitaalmodeltrein.nl wil ze eigen even voorstellen om misverstanden ui te wereld te helpen.
Wij van Digitaalmodeltrein.nl Markus en Kirsten Kasper hebben niks te maken met de oude treinwinkel in lelystad ( Botter )
Wij zijn pas gestart met een webwinkel en wonen toevallig in lelystad.
Wat betreft vooruit betaling via de bank is omdat wij niet de hoge kosten willen betalen in het begin voor een internet betaalplatform die gebruikt word voor ideal en paypal.
Deze kosten lopen op tot meer als 1000 euro en dat vinden wij in het begin te hoog.
Wat betreft alleen maar afhalen onder vooruitbetaling hebben wij gedaan omdat we anders met artikelen blijven zitten en wij werken zeer scherp met onze prijzen en dan kunnen wij ook geen groot magazijn met alle artikelen bijhouden.
Het nadeel hiervaan is wel dat de levertijd tot 5 werkdagen is maar daar tegenover zeer scherpe prijzen.
A.u.b wilt uw eerst onze service en kwaliteit van de produkten zelf ervaren en dan pas oordelen over ons.
Mvg Markus en Kirsten van Digitaalmodeltrein.nl
-
Nu het een en ander is opgehelderd en we wederzijds kennis hebben gemaakt, wensen we iedereen
succes bij het (ver)kopen via internet en sluiten hiermee deze draad.
-
Allen,
Over deze webshop is in mei ook al een discussie gevoerd en het draadje http://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,28007.0.html (http://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,28007.0.html) is toen gesloten.
In juni heb ik via http://www.digitaalmodeltrein.nl/ (http://www.digitaalmodeltrein.nl/) een Fleischmann lokomotief besteld en ook betaald...
In eerste instantie kreeg ik een mail na enkele dagen dat de levering vertraagd was. Kan natuurlijk gebeuren.
Echter, ik heb het ding nog steeds niet en ondertussen wordt er
1. niet meer gereageerd op mail
2. lijkt de website dood, dwz er staat een mededeling dat geen nieuwe bestellingen meer worden opgenomen.
Ik heb de verkopende partij een mail gestuurd dat ik nu binnen een week antwoord wil of de koop ontbinden.
Wie heeft soortgelijke ervaringen met deze webshop en goed advies?
Ben ik te goedgelovig geweest en mijn geld kwijt?
Mvg
nico
-
http://www.opgelichtopinternet.nl/cgi-bin/yabb2/YaBB.pl?num=1300475683/270
Ik zie een openstaande post van bijna 10.000euro.
Leuk gescoord. Ben dr bang voor....
Succes, Hans
-
Dag Nico,
Op de site staat ook: Voor bestellingen die nog verstuurd moeten worden vragen wij u a.u.b vriendelijk om even geduld op te brengen dit i.v.m de zomervakantie van onze leveranciers...
Je zou misschien nog even geduld moeten hebben. Het lijkt me overigens wel rot, om te weten dat je geld nu op hun rekening staat, en zij aan zet zijn.
Overigens: Hier hebben ze zelf nog wat info geplaatst: http://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,28007.msg430243.html#msg430243
En dit is hun profiel, met nog wat meer info: http://forum.beneluxspoor.net/index.php?action=profile;u=7435
Maar, na verder zoeken op internet, ben je niet de enige die het schip is ingegaan, zo blijkt.
Zie de link in de post hierboven van Hans...
Misschien een volgende keer eerst eens Google afspeuren, voordat je iets koopt via Internet... En, misschien een rare vraag, maar waarom heb je niets besteld bij de 'gevestigde' orde?
Ik hoop dat je nog iets kunt regelen! :-\
Groet,
Ronald
-
Hoi,
Even googlen met de naam van de persoon en je vindt het adres in Lelystad.
Anders PB maar even.
Succes
Ferry
-
Je zou je ook kunnen aanmelden, als gedupeerde, op de door Hans genoemde site... Het laatste bericht is gisteren aangemaakt, dus het is nog actueel genoeg...
Groet,
Ronald
-
Hoi Nico,
Ik heb er één keertje wat besteld (twee minitrix locdecoders). Het duurde wat lang, maar ik heb de spullen wel gekregen. Eerst betalen, een weekje later kreeg ik bericht dat ze mijn betaling ontvangen hadden. Aangezien ik met een gewone bankrekening had overgeschreven, vond ik dat al wat lang. Vervolgens duurde het nog een dik week voordat het verzonden was. Daardoor kreeg ik het vermoeden dat ze niets op voorraad hadden, maar pas als je betaald had ging bestellen. Mijn conclusie: eens maar niet nog een keer.
Op de site staat trouwens:
Wij stoppen helaas met onze webshop en nemen geen nieuwe bestellingen meer aan.
Voor bestellingen die nog verstuurd moeten worden vragen wij u a.u.b vriendelijk om even geduld op te brengen dit i.v.m de zomervakantie van onze leveranciers
Dat laatste geeft imo wel aan dat mijn vermoeden juist was. Dat het lang duurt in de zomerperiode voor ze hun bestellingen binnen hebben, daarbij kan ik me iets voorstellen.
Het verbaast me niet echt dat ze gaan stoppen. Als je je webshop op die manier runt, krijg je niet veel klandizie.
Wanneer heb je ze gemaild? Ik denk namelijk niet dat het oplichters zijn, maar dat ze op een voor de klant wat onpraktische manier hun shop runnen. Dat blijkt ook wel op de reactie van de eigenaar in het linkje dat Hans hierboven postte.
Groeten,
Wim
-
Ik zie een openstaande post van bijna 10.000euro.
Leuk gescoord. Ben dr bang voor....
Succes, Hans
Even een hele flauwe opmerking als mosterd na de maaltijd:
Ik heb begin 2010 al een incasso tegen deze Marcus opgestart. Gelukkig al mijn geld terug.
Ik heb daarvan bericht gedaan op dit forum. Ik kreeg toen van de moderators te horen dat het niet de bedoeling was een specifieke (internet)winkel te benoemen en te bekritiseren. .... Het bericht is dus ook verwijderd.
Ik heb toen ook al aangegeven dat het goed zou zijn om op een of andere manier dit wel tijdig te melden. Had velen van ons geld gescheeld.
Maarten
-
Persoon Markus L is vanavond (nu) in het programma 'Undercover in Nederland' op SBS6
-
Hoppa...
Politie is ook al langs geweest hoor ik net.
-
Wat bedoel je Chris? Krijg ik eindelijk mijn geld van de heer Markus? Er loopt een politie onderzoek weet ik...
Nico
-
Nou...als ik het televisieprogramma zo heb lopen volgen kun je vrees ik fluiten naar je geld, hoewel hij net op tv heeft beloofd mensen terug te betalen zodra hij werk heeft....
Na de uitzending van undercover is de politie langs geweest aldus Alberto.
Het kwam allemaal niet echt over dat het opgelost gaat worden zeg maar.
Maar dat was natuurlijk de indruk die het televisieprogramma achterliet bij mij.
-
Hehe, eindelijk een oplichter gepakt (y).
Hoop dat ze levenslang loonbeslag/uitkeringbeslag gaan eisen totdat hij alle gedupeerden uit zijn betaal incl rente.
-
Ik vond het vooral sneu voor die 15-jarige jongen die 3 maanden door weer en wind is gegaan om zijn locomotief bij elkaar te sparen en dat hem dan uitgerekend dit moet overkomen. Goed te zien dat zijn passie er niet door geraakt was.
-
Inderdaad, maar als ze geld willen halen is dat wel mogelijk.
Zijn huis is een koophuis naar de veiling ermee (y) en voor het verschuldigde bedrag verkopen. en de rest is het dan maar zijn verlies dattie met 200K schuld rondloopt (y)
-
Ik snap niet dat dit anno 2012 allemaal nog kan, zolang ongestraft de boel belazeren.
Nu weten we wie achter deze toko zit, en hij mag voor mij de hoogste straf krijgen.
Hij deed trouwens niet alleen in modeltreinen maar ook in ander handelswaar.
Mensen die nog iets van hem krijgen, sterkte ermee en hoop dat het voor jullie goed afloopt.
Groeten,
Maarten
-
Welkom in Nederland zeg ik dan >:(
Op marktplaats zovaak oplichters actief zelden 1 gepakt, daarom koop ik liever op bnls hier is de kans op oplichting veel kleiner.
Mijn mening, haal die agenten van de weg af en stuur ze achter dieven / oplichters aan.
-
...... daarom koop ik liever op bnls hier is de kans op oplichting veel kleiner.......
Nauw, over oplichting gesproken.... :-\ ook hier wordt tweedehands aangeboden voor prijzen die vaak hoger liggen dan nieuwe aanbiedingen bij de modelspoorhandel. Dat is de verkoper zijn goed recht, maar dat maakt hun nog niet tot oplichters, ook al lijkt het door in eerste opzicht wel een klein beetje op ;D ;).
Maar Markus mag voor mij een tijdje wasknijpers gaan assembleren liefst tot alles is terugbetaald. Ik vraag me dan wel af of we als belastingbetalende inwoner van dit land niet goedkoper uit zijn om de gedupeerde uit te betalen ;D.
Is er op die gasten niet een nieuw wetje van Fredje Teeuwen uit om ze te plukken en de slachtoffers alvast een vergoeding te geven bij de veroordeling? Kan de staat het bij hem terughalen, daar hebben ze wat meer tijd voor (y).
-
Euh, Fred Teeven of Hans Teeuwen?
;D
-
[off topic]
Mijn idee: zulke lui dwangarbeid opleggen en wat ze daarmee verdienen uitbetalen aan de gedupeerden totdat zij allemaal schadeloos zijn gesteld. Maar dat verstoort natuurlijk weer de arbeidsmarkt.
De politie geeft dit geen hoge opsporingsprioriteit of zelfs helemaal geen prioriteit. Ze pakken liever 13 miljoen euro van mensen die te hard rijden alleen al op de A2. Da's makkelijk gescoord en levert de Schatkist geld op. :-X( Oplichters pakken kost alleen maar geld.
[/off topic]
Hebben jullie trouwens gezien dat digitaalmodeltrein.nl (http://forum.digitaalmodeltrein.nl/) nu een forum is? Op deze pagina (http://forum.digitaalmodeltrein.nl/informatie-voor-niet-geregistreerde-bezoekers/digitaal-modeltrein-markus-lubeck/) wordt uitgelegd dat zij niets te maken hebben met de voormalige "webshop."
Mvg,
Henk
-
Jammer dit soort zaken.
Toch was het wel een beetje duidelijk dat het geen zuivere koffie kon zijn. Kijk even naar het bericht waarin de heren hun webshop onder de aandacht brengen. Dat zou voor mij al reden genoeg zijn geweest geen zaken te doen.
Mijn stelling is dat als het te mooi is om waar te zijn, dan is het niet waar. (is al eens eerder gezegd door iemand). Een heel klein beetje korting kan, maar als deze lui van die fraaie prijzen hanteren, waarom zou een ander dat dan niet doen. Zeker bij een beginnend bedrijf zonder omzet en afname bij leveranciers gaat de vlieger van hoge korting niet op, tenzij ze zelf geld bij leggen.
Pech voor de personen die hun geld nu kwijt zijn.
Richard
-
Dwangarbeid : traattegels onkruidvrij maken met zon krasser (y). voor 1,- Per uur.
-
Maak er € 10,- van, anders duurt het veeeeeeel te lang eer alle gedupeerden schadeloos zijn gesteld. ;)
Maar zulk soort werk kun je dan laten doen, of ander werk dat anders helemaal niet wordt uitgevoerd.
Mvg,
Henk
-
10,-? niks daarvan ;D. Gewoon zijn huis verkopen en vele honderden/duizenden uren dwangarbeid (y).
Dan voeltie wat die 15 jarige heeft meegemaakt.
Maar die smerige fotograaf is ook te gek voor woorden :-X, Viespeuk!
-
Fotograaf? Heb ik even niet goed opgelet? ??? :-\
Mvg,
Henk
-
Euh, Fred Teeven of Hans Teeuwen? ;D
??? moest het nog duidelijker dan ::). btw ik wil ze alle twee niet achter me aan hebben ;D.
-
Fotograaf? Heb ik even niet goed opgelet? ??? :-\
Mvg,
Henk
In die uitzending ging het ook over een pedofiel fotograaf. Die een meisje van 3 wou fotograveren zonder kleding :-X
En die bleef ontkennen maar in de winkel biechte hij het weer half op dat de moeder van het kind erover begon, maar msn gesprekken gaven duidelijk iets anders aan. (anders ff op uitzendinggemist kijken).
Verder oplichters ze blijven helaas bestaan. of het om een treintje gaat of huizen autos helaas.
-
In Den haag zitten er ook een stelletje .
Mvg Louwrens