BeneluxSpoor.net forum

Algemeen => Ditjes en datjes => Topic gestart door: hoefhaan op 11 April 2010, 19:34:52

Titel: Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: hoefhaan op 11 April 2010, 19:34:52
In navolging op deze topics over lezen en muziek in de trein:  ;D ;D ;D

http://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,27107.msg415373.html#new

http://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,27149.msg415362.html#new

was ik wel benieuwd of er iemand andere dingen doet in de trein. Anders dan standaard. En dan dus even buitenom mensen kijken, kletsen, slapen en neuspeuteren!

Ik heb zelf absoluut geen hobby's in de trein, ik heb nl eigenlijk zelfs een hekel aan treinreizen;

-Ten eerste heb ik altijd rampzalige vertraging, zonder uitzondering!!!
-Ten tweede komen er altijd stinkende mensen naast me zitten
-En tot overmaat van ramp begint er altijd wel een vreemde een "gezellig kletspraatje" met me te houden.

Nee, geef mij maar de auto, eigen muziekje, cruiscontrol aan en gaan!
(files heb ik bijna nooit  (y) )

En even tussen twee haakjes: fietsen doe ik ook niet veel want het gaat vrijwel altijd regenen zodra ik mijn fiets anraak!


maar dat terzijde: welke andere activiteiten ontplooi jij in de trein???
Titel: Re:Wat is jou hobby in de trein?
Bericht door: Chris op 11 April 2010, 19:37:05
Brrrr...ik heb wel eens andere activiteiten in de trein gezien, maar ik hoop niet dat de beoefenaars hier hun ervaringen plaatsen....

(edit.....te laat....)
Titel: Re:Wat is jou hobby in de trein?
Bericht door: hoefhaan op 11 April 2010, 19:39:28
 ;D ;D ;D

Nee, ja euh, ik had eigenlijk meer aan de iets minder 18+ hobby's gedacht...
Titel: Re:Wat is jou hobby in de trein?
Bericht door: Chris op 11 April 2010, 19:41:18
Ok. Toen ik nog met de trein reed, met de Nintendo DS spelen, of filmpje kijken.
Titel: Re:Wat is jou hobby in de trein?
Bericht door: Remco. op 11 April 2010, 19:42:23
Ok, dat was de 1e en tegelijk de laatste 18+ post in dit draadje.

Dat bespreken we dus niet hier. Daar zijn andere plekken voor op het internet.

Gr. Remco.
Titel: Re:Wat is jou hobby in de trein?
Bericht door: stig op 11 April 2010, 19:44:38
Als het met een 17 jarige was, mag het dan wel vermeld worden?
Titel: Re:Wat is jou hobby in de trein?
Bericht door: Remco. op 11 April 2010, 19:45:23
Nee :) De strekking van mijn bericht lijkt me duidelijk toch :)

Gr. Remco.
Titel: Re:Wat is jou hobby in de trein?
Bericht door: henk op 11 April 2010, 19:46:09
Heen werken en zwaaien naar de file Utrecht-Amsterdan als ik in een vrolijke bui ben. Terug val ik na Amsterdam CS in slaap en wordt ik op de Demkabrug weer wakker. Ik noem het toch maar even, want slapen in zelfs in de file in de auto onverstandig.  ;D
Titel: Re:Wat is jou hobby in de trein?
Bericht door: Ivo R. op 11 April 2010, 19:48:42
Slapen is een van mij grootste hobby's dus zo gek vind ik het nog niet
Titel: Re:Wat is jou hobby in de trein?
Bericht door: hubertus op 11 April 2010, 19:54:28
Terug val ik na Amsterdam CS in slaap en wordt ik op de Demkabrug weer wakker.
Dan kun je in elk geval een flink stuk slapen, normaal ben je dan in Maastricht of Heerlen geweest.
Ik zou als ik jou was op de Werkspoorbrug wakker worden, ben je wat vroeger thuis.  ;)

Huub
Titel: Re:Wat is jou hobby in de trein?
Bericht door: m de deugd op 11 April 2010, 20:07:47
Uit het raam kijken naar de spoorse zaken.
Station dingen bekijken enzo,als de trein of een andere trein stil staat.
Ik kom ook langs kijfhoek.
Dan zie je vaak leuke treincombie,s locs en goederenwagens staan.
Daar kom je dan toch langs dus neem je dat gelijk mee.
Dus alles wat er zoal rond of op het spoor gebeurt of te zien is.
Dat is best wel interesant.
Bovenleiding bekijken,hoe alles in elkaar steekt,rijddraden,masten enzo.
Dus mijn treinritjes zijn voor mij best de moeite waard.

Martin.
Titel: Re:Wat is jou hobby in de trein?
Bericht door: Chiel op 11 April 2010, 20:11:26
9 van de 10 keer reis ik elke dag samen met wat vrienden van Tilburg naar Breda. En de dingen die Martin op noemt heb ik eigenlijk al wel een beetje gezien op dat stukje Tilburg - Breda.
Dus dan is het al snel praten over voetbal, school en kijken naar de mooie vrouwen die toevallig bij je in de trein zitten.
Titel: Re:Wat is jou hobby in de trein?
Bericht door: Matthijs van Heijningen op 11 April 2010, 20:25:30
en kijken naar de mooie vrouwen die toevallig bij je in de trein zitten.

Precies, dit is ook mijn grootste hobby in de trein  ;D 8) Altijd weer leuk als het rokjes seizoen weer aanbreekt 8)
Dat naar buiten kijken heb ik nu wel gehad, het is iedere dag hetzelfde.
Titel: Re:Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: Daniel. op 11 April 2010, 21:38:31
oordopjes in, ogen dicht, stoel achterover schuiven (4 jaars abbo. 1e klas ;D) en dan lekker wegdoezelen bij dit nummer: http://www.youtube.com/watch?v=Hx86zons008
Titel: Re:Wat is jou hobby in de trein?
Bericht door: Ivo R. op 11 April 2010, 21:44:09
Precies, dit is ook mijn grootste hobby in de trein  ;D 8) Altijd weer leuk als het rokjes seizoen weer aanbreekt 8)
Dat naar buiten kijken heb ik nu wel gehad, het is iedere dag hetzelfde.
Niet dat ik iets tegen rokjes heb, integendeel zelfs. Maar dat gaat toch ook wel eens vervelen, zeker in de winter. ::)

Nee, doe mij maar gewoon een Ipod en verder helemaal niks doen, nergens aan denken, nergens naar kijken.
Titel: Re:Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: Chiel op 11 April 2010, 22:38:54
Nog iets leuks om te doen als je met wat maten in de trein zit en één daarvan heeft een verkeerd kaartje (is een keer voorgekomen :P): de conducteur een beetje op naaien dat "U daar toch een boete voor moet geven?"   ;D
Titel: Re:Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: Mcn1986 op 11 April 2010, 23:50:19
Ehm.... het rijden ervan 8)

Gr, Silvester
Titel: Re:Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: basdouma op 12 April 2010, 00:05:14
Beetje naar buiten kijken en/of muziek luisteren   (zie dat andere draadje ;))

Kijken naar vrouwelijk schoon  (en ik ben niet de enige merk ik  ;D ;D)

34 keer mijn jas zak controleren of ik mijn kaartje nog wel heb...

Gratis krantje lezen/koffie drinken/ontbijten

Toch travel ik liever per auto, niet alleen omdat mijn ouders een veel te grote, millieu vervuilende Dodge hebben..
Maar ook vooral omdat me niet hoef te ergeren aan stinkende/keihard in een vreemde taal ruziemakende/keihard gillende mensen en/of kinderen

 
Titel: Re:Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: Robert B. op 12 April 2010, 00:55:33
Vrouwen bekijken en als er helemaal geen mooi vrouwelijk schoon in de buurt is dan wat er zich zoal buiten afspeelt...
Titel: Re:Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: Remco vM op 12 April 2010, 01:03:50
Ehm.... het rijden ervan 8)

Gr, Silvester

of een poging daar toe doen  ;D

prorail heeft er nog wel eens andere ideeën over  :-\
Titel: Re:Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: rjr op 12 April 2010, 08:41:26
En even tussen twee haakjes: fietsen doe ik ook niet veel want het gaat vrijwel altijd regenen zodra ik mijn fiets anraak!

maar dat terzijde: welke andere activiteiten ontplooi jij in de trein???

naar aanleiding hiervan wil ik je toch even verwijzen naar:
http://www.hetregentbijnanooit.nl/

zelf ga ik ook altijd met de fiets, en de keren dat het echt regent zijn zeer beperkt. En dan nog, regenpak heb ik echt al nooit nodig.

Ik de trein kom ik nooit, wat ik wel mooi vindt, is de mensen die vanuit het station naar het werk moeten lopen voorbij te rijden met de fiets. Ok, het is maar 16 km, maar met de fiets ben ik sneller dan wanneer ik met de trein zou gaan.

Wat een mindere hobby is, wachten voor het spoor, tenzij het een goederentrein is. Maar dat gele NS materieel heb ik wel gezien.
Titel: Re:Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: Floris Dilz op 12 April 2010, 08:57:21
ik doe allerlei 18+ dingen in de trein, zoals met een maat een zojuist gekochte fles borrel even uitgebreid testen. (dopje dr af, dopje vol, dopje leeglebberen, hm, best te pruimen, maar ik proefde t nog niet zo goed, nog een dopje, tja, wel lekker spul, nog eentje dan maar... en dan nog een om t af te leren, eentje om te proosten op de behouden aankomst, dan een op de koeien in de wei buiten.... komt de railcatering langs, kopje thee kopen, dopje borrel in de thee, ondertussen is het brallen al aardig begonnen en moet de omgeving even geterroriseerd worden met een voor een huisgenoot gekocht lichtzwaard met ledjes en geluidseffecten en met een beetje mazzel is het dan tijd om uit te stappen want veel wijzer word je er niet van.)
Titel: Re:Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: ex-DR V100 op 12 April 2010, 09:51:09
Als ik naar een beurs geweest ben: de nieuwe aanwinsten bekijken en anders gewoon genieten van het landschap ...

Gr, Marc
Titel: Re:Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: m de deugd op 12 April 2010, 11:50:37
Ik wet ook nog iets leuks
Een raam open proberen te schuiven in een coupe met arco ;D
Dan tot de conclusie komen dat dat raam niet open kan.

Martin.
Titel: Re:Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: Klaas Zondervan op 12 April 2010, 14:05:43
Als ik met de trein ga neem ik altijd een notitieboek mee en dan zit ik elektronische schakelingen te ontwerpen of ik bedenk een nog simpeler methode om assen te compenseren.
Titel: Re:Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: Tomasso op 12 April 2010, 14:23:31
Gesprekken afluisteren van vrouwen die met de snelheid van het licht tegen elkaar aan het tetteren zijn (kletsen is hier niet het juiste woord, aangezien ze vaak meer decibellen produceren dan een straaljager met naverbrander aan).

Daarnaast natuurlijk zoveel mogelijk vrouwelijk schoon bestuderen (als 200 % hetero zijnde), willekeurige praatjes aanknopen met willekeurige mensen over willekeurige onderwerpjes op willekeurige tijdstippen in willekeurige treinen in willekeurige klasse's en voor de rest relaxen en naar buiten kijken, treintjes kiek'n, landschappies, file's etc...

Dit is however al lang geleden en de treinterreur is gestopt zodra ik de vrijheden had ontdekt die een auto me te bieden had. Daarnaast was het natuurlijk veel sexiër om tegen een vrouw van het vrouwelijke geslacht te zeggen:"Ola chickie, ik haal je op met mijn ride", dan te zeggen:"Als de Neerlandsche Spoorwegen geen vertraging hebben op dit baanvak om welke reden dan ook, hoop ik op het station te arriveren om zus en zo laat". "Zou je mij in dit druilerige weer met een storm van windkracht 12, willen afhalen op dit levensgevaarlijke perron vol drugsdealers en verkrachters"? "Het is tenslotte maar 21 kilometer fietsen..."

Zoiets dus ;D
Titel: Re:Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: Klaas Zondervan op 12 April 2010, 14:37:01
Daarnaast natuurlijk zoveel mogelijk vrouwelijk schoon bestuderen
Dat had ik niet apart vermeld, want dat kan tegelijk met de meeste andere bezigheden. 8)
Titel: Re:Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: Arnold op 12 April 2010, 16:31:09
Mijn hobby in de trein: treinen.
Titel: Re:Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: RhB-Mikey op 12 April 2010, 17:31:00
Dat had ik niet apart vermeld, want dat kan tegelijk met de meeste andere bezigheden. 8)

zoals krantje lezen met 2 gaatjes er in en dan stiekum meisje bestuderen ;D :P
Titel: Re:Wat is jou hobby in de trein?
Bericht door: Bruce!!! op 12 April 2010, 19:18:15
Precies, dit is ook mijn grootste hobby in de trein  ;D 8) Altijd weer leuk als het rokjes seizoen weer aanbreekt 8)

 ;D ;D

Hobby'en doe ik niet echt, maar zit meestal voor me uit te staren en in de rondte te kijken, of zit met me mobieltje te klooien.

Gr Bruce
Titel: Re:Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: HuubvG op 12 April 2010, 19:32:24
zoals krantje lezen met 2 gaatjes er in en dan stiekum meisje bestuderen ;D :P
Twee tegelijk nog wel, toemaar!  ;D

Ik: fluiten. Op de dag dat ik weer eens een positief saldo heb, ben ik vrolijker dan anders, en begin ik maar zo een een vrolijk melodietje te fluiten. Toen ik dat op een keer weer deed - ik was op weg naar Houten met poen op zak, wat wil je nog meer? - zat een jongeman even verderop aan één stuk door te ratelen tegen zijn overbuurman, die op zijn beurt de kans niet kreeg om ook maar één woord terug te zeggen. Toen hij mijn gefluit hoorde, ging zijn monoloog vervolgens over de psychologie van het fluiten. Aangezien zijn betoog een hoog 18+gehalte kreeg, mag ik hier niet verder over uitweiden, dus laat ik het hierbij. Het fluiten in de trein heb ik sinsdien achterwege gelaten. :o
Titel: Re:Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: Klaas Zondervan op 12 April 2010, 19:40:27
Op de dag dat ik weer eens een positief saldo heb, ben ik vrolijker dan anders, en begin ik maar zo een een vrolijk melodietje te fluiten.
Nou snap ik eindelijk waarom ik altijd de hele dag loop te fluiten. ;D
Titel: Re:Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: HuubvG op 12 April 2010, 20:30:24
 ;D
Titel: Re:Wat is jouw hobby in de trein?
Bericht door: gvandersel op 15 April 2010, 13:08:14
In de trein:
- Rond kijken.
- Coderen op de laptop
- Schakelingen ontwerpen op de laptap
- Krantlezen.

Voorwaarde: Route is langer dan 30 minuten.

Groeten,

Gerard van der Sel