BeneluxSpoor.net forum

Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: Patrick Sieders op 06 April 2010, 20:59:33

Titel: hulp van handige heren bij kapotte LDT Boosters
Bericht door: Patrick Sieders op 06 April 2010, 20:59:33
Handige heren,

ik heb twee boosters van LDT die nog niet zo lang geleden de geest hebben gegeven. Ik heb al in het forum gezocht maar de oplossingen niet gevonden.

Patient #1:
Start netjes op door het signaal van de IB, maar vervolgens rijden alle treinen er supersnel vandoor.

Patient #2 :
Zorgt voor kortsluiting zodra deze aangesloten wordt op de boosteraansluiting.

Voor beiden printen geldt : geen visueel ontplofte onderdelen, IC is vervangen en geen verandering, geen sluiting door solderen.

Voor ik beide opstuur naar LDT ter reparatie, vraag ik me af of er iemand is met oplossingen voor 1 of beide patienten. Ik weet dat we een paar knappe koppen hebben, dus ik hoop dat U me kunt helpen.

Misschien een beetje summier, maar meer info kan ik waarschijnlijk wel leveren.

Ik hoor het graag.


Patrick
Titel: Re:hulp van handige heren bij kapotte LDT Boosters
Bericht door: HansQ op 06 April 2010, 23:57:13
Ik neem aan dat het om de DB2 booster gaat? Ik zie daar behalve een 78L06 en een LM393 ook 2 vermogenstransistors in de onderdelenlijst staan, heb je die al es vervangen? Grote kans dat daar de oorzaak zit lijkt mij zo, als ik onderdelen zou gaan vervangen zou ik daar beginnen...
Titel: Re:hulp van handige heren bij kapotte LDT Boosters
Bericht door: Patrick Sieders op 07 April 2010, 00:31:59
Hans,

bedankt voor je bijdrage. Is dit voor beide patienten of voor 1 van de twee ?

Ik heb met diezelfde gedachte gelopen maar sinds patient #1 wel vermogen doorgeeft als de booster wordt aangezet, dacht ik niet een probleem te hebben met de vermogens torren. Of vermoed jij toch van wel ?
Ik dacht eerder een probleem in de signaal voorziening.

vwb. #2 zou dat idd. wel de oplossing kunnen zijn. ik zal dat zeker eens proberen.

Voor wie ook een idee heeft, ik hoor het graag. Scheelt me veel tijd waarschijnlijk sinds het opsturen uit de VS weeeken duurt.

Hans alvast bedankt !


Titel: Re:hulp van handige heren bij kapotte LDT Boosters
Bericht door: Bernhard Keizer op 07 April 2010, 01:05:11
Hallo Patrick,

Je kan de vraag ook eens stellen aan Jaap Kramer Leiderdorp. Is nl de vertegenwoordiger voor Nederland. Even via Google op Jaap Ktamer LDT.
Succes verder.

mvg,

Bernhard
Titel: Re:hulp van handige heren bij kapotte LDT Boosters
Bericht door: Remunj op 07 April 2010, 08:40:12
Waarom zou je daarvoor moeten googelen.
Op de site van LDT (http://www.ldt-infocenter.com/netherland/home_frame_nl.htm) staan die gegevens gewoon.  (y)
Adres, telefoon en email. Gemak dient de mens.

Gr.
Eric