BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Modeltreinproblemen en -vragen => Topic gestart door: ruben derks op 24 January 2010, 17:56:10
-
hallo.
laatste heb ik een Roco 68790 (NS2437) gekocht. omdat ik van natuurlijke verlichting hou, heb ik er gelijk maar een setje Digirails DRC2418 bijgekocht.
na deze gisteren Exact volgens de beschrijving ingebouwd te hebben, heb ik de loc op de baan gezet. alleen nu branden alleen de sluitverlichting aan de ene kant Fel en aan de anderen kant zwak. wanneer ik de richting wissel, wisselt dit verschijnsel om. maar een frontsein krijg ik niet te zien. weet iemand wat het probleem is, en hoe ik dit op kan lossen? het op de F2 aangesloten rangeersein brand wel.
groeten ruben derks.
-
Ruben,
Van mijn laatste gekocht 2456 (68795) had Roco de kleuren van de originel ledprintjes verwisseld. Als je dan de kleurcode van de beschijving van Digirails aanhoudt gaat het mis. Het betrof de kleuren rood en geel.
Misschien kun je er iets mee.
Gr, Ben.