BeneluxSpoor.net forum
Wat zijn we aan het bouwen? => Banen of diorama's => Topic gestart door: Mats op 13 December 2009, 12:44:34
-
Hoi allemaal, inmiddels is Baanplan Meerkerk definitief en is de rails besteld. Het plan staat in het topic Baanplan meerkerk.
Onderdeel van het plan is het maken van een verwijderbaar deel in de baan, dit omdat je bij het niet gebruiken van de baan, gewoon de kamer in moet kunnen lopen. Links onderin op het plaatje is namelijk de deur gesitueerd.
Ik een digitaale roc pakket met Geo line rails.
Is het mogelijk ondanks het feit dat het digitaal is een aansluiting te maken onderin de baan met stekkers, op de wijze van module bakken?
Blijft dan het stroom signaal+digitale codes doorkomen?
Of heeft iemand een ander idee om dit mooi vorm te geven.
Groet,
Rene
-
Ja, dat is mogelijk,
Je kan toch met stekkers elektrische verbindingen maken? Geen enkel probleem. Zie ook het draadje over de verbindingen met modulebakken en er zijn zat voorbeelden op het forum over uitneembare delen van banen
Groet Ronald K.
-
gelukkig, bedankt voor je antwoord!