BeneluxSpoor.net forum

Vraag en antwoord => Elektronica en analoog => Topic gestart door: fotohen op 19 November 2009, 18:13:09

Titel: afzonderliijke baandelen
Bericht door: fotohen op 19 November 2009, 18:13:09
(http://i48.tinypic.com/2cdgw20.jpg)


wil van de 4 sporen  afzonderlijk kunnen uitzetten    zodat er treinen kunnen blijven stilstaan

wie kan mij vertelen hoe ik dat moet doen   graag met schema en wat ik nodig heb daarvoor

werk met c rails
enn niet digitaal

hennie
Titel: Re:afzonderliijke baandelen
Bericht door: Remunj op 19 November 2009, 19:25:49
Aan de C Rail te zien een Marklinist dus.
Daar ben ik geen specialist in, rijdt zelf tweerail maar het idee is in de basis hetzelfde.
Je zult de sporen links en rechts naast de wissels moeten isoleren. Aangezien bij Marklin de beide rails aan elkaar zitten zul je dus de puko's moeten isoleren. Hoe dat precies moet bij C-rail zul je zelf het beste weten daar kan ik je niet mee helpen.
Het geisoleerde deel kan je dan vervolgens met een schakelaar in of uit schakelen. Dit kan met een enkelpolige schakelaar zoals o.a. te vinden bij Conrad.

Gr.
Eric
Titel: Re:afzonderliijke baandelen
Bericht door: Wim Ros op 20 November 2009, 19:52:38
Märklin heeft daar hele mooie en handige boekjes voor en overgeschreven in de tijd dat er nog geen internet bestond. Maar je kunt ze er nu wel vinden.  ::) Wat ook weer handig is, maar verder slecht is voor de omzet.

http://people.zeelandnet.nl/rosoft/Seinenboek_%20Engels.pdf

Mvg
Wim.