BeneluxSpoor.net forum

Vraag en antwoord => Digitaal => Topic gestart door: Wim Ros op 12 November 2009, 21:48:12

Titel: Koploper 6.7 is beschikbaar
Bericht door: Wim Ros op 12 November 2009, 21:48:12
Citaat
Hoi Koploper,

Sinds vanavond 12/11/2009 is er weer een nieuwe versie van Koploper beschikbaar. Het is versie 6.7. Dit is nu ook de enige versie van Koploper waarop ik support geef. De support op oudere versies is nu vervallen.

De nieuwe versie kan je downloaden vanaf mijn site. De hoogte van wijzigingen staan vermeld op de site en voor een compleet overzicht kan je de online helpfile raadplegen.

Aan de documentatie in word en pfd wordt nog gewerkt. Verwachting is dat binnen een week deze ook op de site staan.

Zeker een dankwoord van mijn kant gaat uit naar de testgroep van Koploper. Zonder deze groep komen er geen nieuwe versie van Koploper meer.

Ook degene die in de bètatest hebben meegedaan wil ik bedanken. Hierdoor kan ik met een gerust gevoel weer (net voor vrijdag de 13de) een nieuwe versie uit brengen.

Ik wens je veel plezier met deze versie!

Met vriendelijke treinengroeten,
Paul Haagsma / PaHaSOFT

bron www.koploperforum.nl

Mvg
Wim.