BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Kalender => Topic gestart door: Geoffrey Korstanje op 09 October 2009, 13:08:07
-
Openingstijden
Zaterdag van 10.00 - 17.00 uur
Zondag van 10.00 - 17.00 uur
Toegangsprijs
€ 8,00 voor volwassenen
€ 3,00 voor kinderen 3 tot en met 11 jaar
Kinderen tot en met 2 jaar gratis
Verschillende verenigingen en thuishobbyisten exposeren hun zelfgebouwde modulebanen tijdens deze winterbeurs. Van stoomlocomotief tot razend snelle TGV zijn al rijdende te bewonderen. Kleine banen met verfijnde details en grote banen vol elektronische snufjes. Ook is er aandacht voor computergestuurde treinbanen.
Naast de tentoongestelde banen zijn er vele stands van winkeliers, waar de nieuwste modellen van bekende merken als Roco, Märklin en Fleischmann worden aangeboden. Ook worden materialen aangeboden van de kleinere en oudere merken als Egger-Bahn, Jouef en Lima. Daarnaast vindt u meer dan voldoende achtergrondmateriaal, scenery, railsen, elektronica, gereedschappen, computerprogrammatuur, video- en fotomateriaal, boeken en tijdschriften. En dan het ruilen en bieden op de verzamelmarkt waar zestig kramen gevuld zijn met gebruikt materiaal. Wellicht vindt men hier dat ene lang gezochte onderdeel of model tegen een schappelijk prijsje. Kortom plezier voor jong en oud.
-
Dubbel?
-
Kan je er een adres bijzetten? :-*
-
http://www.exporijswijk.nl/
Googletijd 2 seconden..... ;D
-
Misschien dit draadje helemaal verwijderen en in het andere draadjes (https://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,22465.0.html) verdergaan.
Gr.
Eric
-
jep, dubbel, zie voor uitleg het andere topic
https://forum.beneluxspoor.net/index.php/topic,22465.msg336847/topicseen.html#new
:-[