BeneluxSpoor.net forum
Materieel => Materieelbespreking => Topic gestart door: Thesma op 21 November 2006, 22:16:45
-
Moi,
Ik zag op E-Bay een Diesellok BR 216 of 218 in TEE kleuren opnieuw door Fleischmann uit gebracht onder nummer 86 7238 (piccolo)
Wie weet hier meer van???
Groeten,
-
Op www.spurweite-n.de (http://www.spurweite-n.de) kennen ze m in ieder geval niet, en dat is toch een behoorlijk accurate site (zeker wat betreft de grote merken). Ze kennen wel een Sonderserie uit '97, artikelnummer is echter heel anders (97 7234). De 7238 (en een eventuele 86 7238 dus ook) is de oceaanblauw/beige variant.
Nummer van de TEE-masjien uit '97 is overigens 218 217-8.
-
Klopt,
Daar kon ik het ook niet vinden, maar bij E-Bay zat er ook een foto bij.
Ook stond erbij dat het digitaal voorbereid was.
Thesma
-
Hoi,
het model dat bedoeld wordt is inderdaad de 86 7238, een 218 in TEE-kleuren. zie de volgende website: http://www.modellbahnland-arts.de/ en dan onder Spur N, Fleischmann Neuheiten 2006.
Het is een eenmalige serie speciaal gemaakt voor de (Duitse) Idee + Spiel-keten, zeg maar net zo iets als Technohobby.
Succes,
Tom.
-
Moi,
Klopt precies wat je schrijft.
Ik ben vandaag naar een winkel in Nordhorn geweest en heb me er 1 besteld.
Groeten,