BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Modeltreinproblemen en -vragen => Topic gestart door: Gerard110 op 14 September 2009, 22:56:29
-
Ik heb zojuist mijn br 128 van fleischmann laten vallen. Na mijzelf even flink vervloekt te hebben ben ik de schade op gaan nemen. Er bleek een draaistel afgevallen te zijn (die er gelukkig weer opgezet kon worden) en een pantograaf verbogen (kon ook weer recht gebogen worden), maar het ergste was de afgebroken buffer. Ik kon de buffer nergens meer vinden en ik wil hem er wel weer op hebben.
De twee buffers zijn verbonden te zijn met een zwart stukje kunstof, kun je deze gewoon in het geheel vervangen (reserveonderdelen van fleischmann)? Of zijn de buffertjes los te koop? Of zijn ze helemaal niet te koop (dan sla ik mezelf nog een paar keer voor mn hoofd).
Gerard
-
Heb je al bij hoobyparts rondgeneusd?
http://www.hobbyparts.nl/
Groeten,
Patrick
-
Op deze sheet kun je zien welk onderdeel je moet hebben:
http://www.fleischmann.de/fileadmin/user_upload/ersatzteil_pdf/ET_7312.pdf
Zo te zien is het nr. 75 7312
-
Bedankt voor de antwoorden. De buffer die ik nodig heb is alleen bij hobbyparts niet meer leverbaar... Ik kan deze onderdelen gewoon bij mijn modelspoorwinkel bestellen neem ik aan.
-
Je zou op zijn minst kunnen informeren.
Nee heb je ja kun je krijgen
Groeten,
Patrick
-
Hallo Gerard,
Ik had een aantal vragen aan Fleischmann gesteld en heb jouw vraag gelijk meegenomen.
Helaas, dit onderdeel is niet meer beschikbaar.
Misschien dat een winkelier deze nog heeft liggen maar de kans lijkt mij erg klein.
Groet,
Rob