BeneluxSpoor.net forum
Algemeen => Ditjes en datjes => Topic gestart door: EgMaf op 20 August 2009, 18:05:00
-
ff vraagje: Mag je hier ook ervaringen posten met winkels, handelaren e.d.?
-
Nee.
In 9 van de 10 gevallen eindigt dat in scheldpartijen of beschuldigingen die niet bewezen kunnen worden en dus klachten kunnen komen van smaad.
Winkeliers uw mening komt terug, met een punten systeem.
-
Ben er opzich wel blij mee dat dit onderdeel toch weer terugkomt. Was/is toch een onderdeel die opzich wat opervlakkige info verschafte. Uiteindelijk vormde je natuurlijk wel je eigen mening.
-
Is dit onderdeel inmiddels al weer terug ?
Zo ja, waar ?
Zo niet, op welke termijn mogen we wat verwachten
-
Dit onderdeel is nog niet terug, we hebben onze prioriteiten elders gelegd (nieuwe portal, chat, encyclopedie, etc).
Hier gaat zeker weer aan gewerkt worden, maar geef ons nog even de tijd.
-
Alle begrip Peter voor het feit dat er vooralsnog andere prioriteiten zijn en ik verwacht het ook niet op stel en sprong, ik vroeg het alleen omdat ik wellicht een discussie of een mededeling over het hoofd had gezien en daardoor op iets zat te wachten dat er allang weer was of juist er nooit meer zal komen.
-
Je reminder wordt zeer op prijs gesteld ;)