BeneluxSpoor.net forum
Algemeen => Ditjes en datjes => Topic gestart door: Peter van der Leek op 08 July 2009, 15:00:56
-
Vandaag heeft ons het trieste bericht bereikt dat een gewaardeerde forumgebruiker Erwin Visser (erwinv) gisteravond rond 8 uur is overleden. Erwin heeft enkele uren in coma gelegen en is uiteindelijk vredig ingeslapen.
Namens BeneluxSpoor.net en natuurlijk de actie voor Erwin zal ondergetekende vrijdag de uitvaartdienst bijwonen.
Hieronder is er gelegenheid tot condoleren. Ons medeleven gaat uit naar de nabestaanden.
-
Gecondoleerd. Triest.
-
Gecondoleerd, erg triest. :'(
-
Ik wil alle nabestaanden, vrienden en kennissen van Erwin condoleren. Het had zo mooi geweest als hij nog had mogen genieten van al het werk wat de Benelux-actie zou opleveren. Enorm triest.
Martin
-
Wij op het forum kennen Erwin natuurlijk vooral van de mooie BNLS-actie die op touw is gezet om voor hem een mooie modelbaan te bouwen opdat hij ondanks zijn beperking zou kunnen blijven genieten van onze hobby, maar hij was eerst en vooral ook een mens. Ook ik wil daarom, en ik ga ervan uit dat dat ook namens het OBB-team zal zijn, mijn condoleances overbrengen aan de nabestaanden van Erwin en hen die hem goed gekend hebben. Sterkte met dit verlies.
-
Gecondoleerd.
Ik wens de nabestanden alle sterkte toe.
Jos Beckers
-
een knoop in mijn maag en kippenvel op het moment dat ik hiervan kennis neem
voor degenen die middels de actie actief zijn geweest voor erwin, zal het een troost wezen dat zij tot op het laatst erwin kunnen hebben laten genieten door hun inzet, tijd en aandacht voor erwin
-
Wat moet je zeggen/schrijven, woorden schieten tekort. Wij wensen de nabestaanden, familie, dan ook heel veel sterkte bij dit verlies. Helaas mag Erwin niet genieten van de inspanningen die door mede BNLS-spoorders is geleverd om bij hem thuis een modelbaan aan te leggen.
Erwin rust zacht, we zullen je hier missen.
Groenten Rob Manenschijn
-
Mijn condoleances aan de nabestaanden! Sterkte met dit verlies.
Remco.
-
Gecondoleerd en ook namens mij heel veel sterkte aan alle nabestaanden. Heel erg triest dat nu die net een nieuwe baan kreeg hij er niet meer van heeft kunnen genieten. :(
Marcel
-
Triest dat Erwin het niet meer de voltooiing heeft kunnen meemaken,
Troost dat hij de laatste tijd veel aan zijn hobby heeft kunnen denken.
Grt han
-
Ook namens mij condoleances aan de nabestaanden.
Roelco
-
Zoals mijn voorgangers al hebben geschreven is dit zeer triest nieuws. Ik wens iedereen die Erwin hebben gekend heel veel sterkte toe dit verlies een plaatsje te geven...
Michael
-
Triest bericht inderdaad, wat was hij nog jong. Sterkte aan familie en vrienden van Erwin.
-
Geschokt, Bedroefd alles wat je kunt bedenken en meer.
Mijn condoleances aan de nabestaanden.
Hij zal zeer gemist worden, Ons Erwin was een gewaardeerde forum collega geworden voor velen van ons waaronder mezelf.
Hans
-
Namens mijn kant wens ik alle familie en dierbare heel veel sterkte bij dit verlies van Erwin.
Alexander
-
Gecondoleerd.
De familie veel sterkte toegewenst met het verlies te verwerken.
-
Ook van mij condoleances.
@Erwin: Erg jammer, dat je er niet meer bij bent. Vaarwel. :'(
Met vriendelijke groet,
Basilicum
-
Verschrikkelijk, woorden schieten me tekort.
Familie en vrienden wil ik via deze weg condoleren met dit verlies.
Zo nu en dan had ik persoonlijk telefonisch contact en spraken we met veel enthiousiasme over de treinen. Ik zal het missen.
Patrick
-
Ook vanaf deze zijde:Ik wens de nabestaanden, familie en andere dierbaren, heel veel sterkte toe bij dit verlies.
Dit is i.d.d. een zeer triest bericht :'(
Wim.
-
Van mij ook condoleances.
Een erg triest bericht, ik wens alle nabestaanden, kennisen, fammilie en vrienden veel sterke met dit verlies.
Gr, Silvester
-
Woorden schieten tekort... Familie, vrienden en bekenden van Erwin gecondoleerd en heelveel sterkte toegewenst...
Ronald.
-
Een schokkend bericht.
Mijn condoleances en veel sterkte aan de familie, vrienden en kennissen toegewenst.
Triest dat Erwin niet van zijn voltooide nieuwe baan kan genieten. Maar voor de BNLSers die zich daar zo voor hebben ingespannen: Erwin zal vast veel plezier hebben beleefd aan het meedenken en de contacten.
Herman
-
Ik ben er stil van.
Condoleances aan de familie van Erwin.
Inderdaad jammer dat hij zijn nieuwe baan heeft kunnen zien. :'(
-
Ook van mijn kant wil ik de nabestaanden, vrienden en kennissen van Erwin alle sterkte toewensen bij het verwerken van dit verlies.
Jeroen
-
Ook vanuit het Belgische Mortsel innige deelneming aan de nabestaanden.
-
Gecondoleerd en sterkte voor de familie/vrienden/kennissen
Ook voor de personen die betrokken waren bij het realiseren van de modelbaan voor Erwin.
mvg,
Matthijs
-
Ook van mij de condoleances aan een ieder die direct of indirect betrokken is geweest met het wel en wee van Erwin. Uiteraard ook de familie die ik veel sterke wens in de komende tijd met het verwerken van dit verlies. Ik zal nog vaak aan hem denken.
Jos
-
Ook van mij condoleances, ben dr stil van...
-
Hier wordt ik even stil van ..
-
verschrikkelijk triest
peter
-
Vanuit Lunteren ook de condoleances voor dit verlies.
Voor alle familie vrienden en mensen die contact hadden veel sterkte met dit grote verlies.
Antal
-
Even sprakeloos en moeilijk de juiste woorden te vinden.
Heb regelmatig zijn topic gevolgd en bewonderde Erwin voor zijn positieve ingesteldheid en innerlijke kracht .
Veel sterkte en mijn oprechte deelneming toegewenst aan de nabestaande in deze uiterst moeilijke dagen.
Peter/Gent
-
Veel sterkte voor de familie en nabestaande.
Ik ben er stil van,
Jack.
-
Zo'n bericht plaatst alles toch weer even in perspectief.
Mijn oprechte deelneming, veel sterkte aan nabestaanden, vrienden en familie.
En veel waardering voor de mensen die zich belangeloos hebben ingezet om hem nog van deze hobby te kunnen laten genieten, het is inderdaad erg triest dat hij er niet langer bij kan zijn.
-
Condoleances aan de nabestaanden.
Bart
-
Ook van ons de welgemeende condeauleances bij het overlijden van Erwin.
Ik heb het voorrecht gehad om Erwin ook zelf gekend te hebben, al is het veel te kort geweest... Bij ons eerste bezoek van het BNLS-team op 29 januari was Erwin vol enthousiasme en levenslust. Hij leefde volop mee met de plannen en bouw van zijn nieuwe treinbaan. Het is moeilijk voor te stellen, dat nog geen half jaar later Erwin er niet meer is... Moge Erwin rusten in vrede.
Heel veel sterkte aan familie en vrienden; alsook aan alle Beneluxspoorders die de laatste tijd zo actief met Erwin en de baan zijn bezig geweest.
Peter (vd Leek) veel sterkte vrijdag!
Peter en Nantie Wijshake
-
En ook mijn oprechte deelneming, veel sterkte aan de nabestaanden, familie en vrienden van Erwin. Mijn complimenten aan het team wat Erwin heeft geholpen met het bouwen van zijn baan. Jullie steunden hem plezier te beleven aan zijn hobby.
Sander
-
Dit is een erg droevig bericht, ik wens alle nabestaanden en betrokkenen veel sterkte met dit verlies.
-
Gecondoleerd, en heel veel sterkte aan de nabestaanden...
Servé
-
Mijn medeleven aan de familie en vrienden van Erwin; complimenten aan en sterkte voor de mannen die voor hem de treinbaan bouwden! Zo lees je dat Karst nog naar Almere rijdt om... en zo is het niet meer nodig. Ook sterkte voor de directe verzorgers!
-
Ook mijn oprechte deelneming.
Ik heb Erwin gedurende de bouw van zijn baan leren kennen als een gepassioneerd man, die ondanks zijn beperkingen ontzettend postief in het leven stond en een goed gevoel voor humor had.
Ik zal je missen jongen!
Groetjes,
Jos
-
Ik kan niks anders als aansluiten bij die mening. :'(
-
Ik wens alle betrokkenen heel veel sterkte.
mvg,
Gert
-
Ik word even helemaal stil van wat ik hier lees. Het was een genot om te zien wat gedaan werd voor Erwin, het is ontzettend triest dat hij er nu ineens niet meer is.
Mijn medeleven gaat uit naar zijn familie, ook de mensen die bezig waren aan het opbouwen van zijn baan wens ik heel veel sterkte toe. Peter, sterkte vrijdag!
Jelle.
-
Allereerst familie en nabestaanden van harte gecondoleerd met het verlies van Erwin.
Ook ik schrok hier erg van, al had ik al een voorgevoel, toen ik vernam dat Erwin ziek was. Na de eerste berichtjes hier te lezen, bekroop mij een kippenvel en een brok in de keel. Tja, ik heb alleen de vele forumgebruikers, die de bouw gevolgd hebben, om mijn verdriet mee te delen, vandaar dat ik mijn gevoel hier even weergeef.
Mooi dat Erwin nog iets mee heeft kunnen krijgen van hetgeen er voor hem gebouwd werd; één van zijn berichten, waarin hij aangeeft blij en dankbaar te zijn voor het werk van de mannen, zal mij nog lang bijblijven.
Ook de bouwers sterkte, voor hen zal de klap ook hard aankomen. Misschien dat het een soort verwarring heeft teweeg gebracht, eerst haasje rep je aan zo'n baan werken, en dan opeens hoeft het niet meer.
Maar goed, dat zijn slechts materiële zaken. Mogelijk kan de baan in de toekomst nog nut krijgen via BNLS, maar nogmaals, dat is maar materie en dat is van later zorg.
-
Daar wordt je even stil van.
Hij had er nog zoveel plezier in.
Heel veel sterkte voor familie, vrienden en iedereen die Erwin gekend heeft.
Gr.
Eric
-
Wat een verschrikkelijk bericht, condoleance aan de nabestaanden en vrienden van Erwin.
-
Sjongejonge wat een bericht zeg.
Was dit plotseling?
Of ging het de laatste tijd slecht met erwin?
Ik wens de nabestaanden heel veel sterkte met dit verlies.
Marco
-
Mijn deelneming voor alle nabestaanden.
-
Dat is even schrikken. Mijn condoleances aan de nabestaanden.
Bij ons eerste bezoek van het BNLS-team op 29 januari was Erwin vol enthousiasme en levenslust. Hij leefde volop mee met de plannen en bouw van zijn nieuwe treinbaan. Het is moeilijk voor te stellen, dat nog geen half jaar later Erwin er niet meer is...
En zo is het maar net. Ik was daar met de drie Peters en Erwin zat vol leven en humor. Hij maakte van het leven wat er van te maken viel.
-
gecondoleerd , en sterkte voor de familie
mvg stefan
-
Condoleances en sterkte voor de familie en vrienden. Ook voor het team van beneluxspoor.net gebruikers welke voor Erwin een mooie baan aan het bouwen waren.
-
Da's om stil van te worden...
Mijn innige deelneming voor familie, nabestaanden, vrienden, verzorgers, en iedereen die direct of indirect betrokken was bij de bouw van zijn "droom"-baan...
Ik wens een ieder veel sterkte met het verwerken van dit verlies!
Daan Neijenhuis
Waddinxveen
-
Condoleances ook hier vandaan. Heel triest dat dit nu op het moment dat er een baan voor hem in aanbouw is gebeurt. Ik wens aan de familie van Erwin veel sterkte toe in de komende tijd. Ook Peter, Wim en alle anderen die met de baan van Erwin bezig waren ook veel sterkte met het verlies.
Gr Wilmar
-
Een triest bericht.
Condoleances aan zijn familie, vrienden en kennisen.
-
Was dit plotseling?
Of ging het de laatste tijd slecht met erwin?
Erwin was een gezonde jonge geest in een steeds verder aftakelend lichaam. Tijdens de warmte van de afgelopen dagen is hij 3 keer flauw gevallen, waarbij hij de laatste keer in een coma is geraakt. Na enkele uren coma is hij vredig ingeslapen.
-
heel erg triest.
Zo onverwachts!
iedereen veel sterkte met dit verlies!
-
Zo sta je ineens weer met beide benen op de grond...
Erg triest. Veel sterkte voor familie en naasten.
-
Het leven is soms hard en oneerlijk.
Veel sterkte aan de nabestaanden met dir verlies.
Ivo
-
Condoleances aan de nabestaanden.
Franz
-
Dit is wel heel droevig nieuws...
Condoleances en veel sterkte toegewenst aan zijn familie en vrienden.
Bart
-
Ook namens mij gecondoleerd en veel sterkte voor de nabestaanden.
-
Wat een trieste geschiedenis. Dat het zo snel kan gaan, is ongelooflijk. Familie en vrienden veel sterkte toegewenst met het verwerken van het verlies.
-
Mijn condoleances aan de nabestaanden en vrienden van Erwin
Erik
-
Gecondoleerd en heel veel sterkte!
mvg,
Sander
-
Oei, log net in en lees dit slechte nieuws. Spijt me zeer dit te moeten vernemen. :'(
Ook van mij via dit Forum de condoleance aan nabestaanden, vrienden en kennissen. Eveneens ook aan de Beneluxers die voor Erwin in de weer waren.
Mvrgr, Ben.
-
Gecondoleerd, heel erg triest om dit te vernemen!
-
Ook namens mij gecondoleerd en heel veel sterkte toe gewenst
-
gecondoleerd en veel sterkte met het verlies .
Jos
-
Dit is zo'n berichtje waar ik vochtige ogen van krijg, ik heb Erwin niet persoonlijk gekend maar alle berichtjes lezend kan ik maar tot een conclusie komen. Hier is duidelijk een vriendelijk liefhebbende persoon te vroeg gestorven.
Ik wens de familie en vrienden de komen tijd heel veel sterkte met het verwerken van het verlies.
Mijn oprechte deelneming
Arthur
-
Namens mij ook gecondoleerd.
Ik wens de familie en vrienden veel sterkte toe met het verlies van Erwin.
Roland
-
Ik kom net thuis uit het werk en dan lees je dit bericht. Kippevel moment.
Ik hoop dat Erwin geen pijn heeft gehad en dat hij de laatste maanden veel plezier heeft gehad aan zijn en onze hobbie.
Erwin rust zacht en voor de familie en vrienden: veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies
-
Familie, vrienden en bekenden van Erwin gecondoleerd en veel sterkte gewenst.
Jan.
-
Ook vanuit Ulrum oprechte deelneming en sterkte toegewenst aan een ieder die Erwin kende, en natuurlijk met name zijn familie die hem zal missen.
-
Hé.??? van de week nog een berichtje gehad van erwin..ben geschokt :'(
aan de nabestaande wens ik veel sterkte toe in deze droeve dagen...
eric
-
Ook namens mij de familie gecondoleerd en heel veel sterkte.
Marc.
-
De trein des levens passeert vele stations. Helaas heeft die van Erwin het eindstation bereikt.
Namens het bouwteam wil ik familie, vrienden en bekenden van Erwin condoleren en veel sterkte toewensen
met hun verlies.
Erwin,
Je trots, de BR55, heeft zijn eerste rondjes op de baan gereden! Ik weet dat je er graag een paar biertjes op
had willen drinken. Zover is het helaas niet gekomen. Vanavond nemen wij er één. Kijk je mee?
Tabé man!
Greetz, Paul
-
Ik wens zijn familie en vrienden veel sterkte toe de komende tijd. Wij zullen hem misen hier op het forum
Marc
-
Ik wil hierbij de familie en nabestaanden condoleren,
veel sterkte in deze moeilijke tijd.
Tino
-
Namens mij ook gecondoleerd.
Ik wens de familie, en de mensen van het forum die aan zijn baan bouwden, veel sterkte toe met dit verlies.
Fred.
-
Condoleances aan de nabestaanden.
Bart
-
Ik schrok toen ik de kop van dit topic op de homepage zag, zo jammer dat hij er niet meer is, dat dit juist nu is gebeurd. Ik wil iedereen die hem kende condoleren en veel sterkte wensen bij het verwerken van dit verlies.
Groetjes Michiel
-
Ook namens mij gecondoleerd. Wel een super initiatief van BNLS en ik denk zeker dat Erwin er nog veel plezier aan heeft beleefd. Jammer dat het maar zo kort heeft mogen zijn.
Marc
-
Wat een triest bericht. Maar wat mooi dat velen op dit forum hebben aangetoond dat onbaatzuchtigheid en menselijkheid toch nog bestaat. Hulde voor al die mensen.
-
Een schok ging door mij heel toen ik boven aan de topic lijst dit bericht zag ztaan.
Ik volgde vol intresse de bouw van zijn baantje Wim, Peter (s) en andere en dan dit..
Woorden schieten tekort....
Gecondoleerd en heel veel sterke voor de familie, vrienden en de mensen op dit forum die hem persoonlijk kende
Bas
-
Gecondoleerd en veel sterkte voor iedereen, die op welke manier dan ook, bij Erwin betrokken was.
Léon
-
Gecondoleerd, en sterkte aan familie en vrienden met dit zware verlies.
Sjef
-
familie veel sterkte toegewenst
gr.jan
-
Gecondoleerd en veel sterkte gewenst aan de familie. Ontzettend verdrietig zeg :'( Jammer dat Erwin niet heeft kunnen genieten van zijn baan door BNLS op poten gezet.
Mvgr Jan Wiebrand
-
Vreselijk nieuws...
Heel veel sterkte voor familie en kennissen van Erwin!
-
Log ik in op mijn favoriete site en zie dan zo'n bericht.
Stil, met een brok in mijn keel open ik het topic....
Hartverwarmend om die reacties te lezen, ondanks dat ik Erwin niet persoonlijk ken,
heb ik ook verdriet om zijn overlijden en doe hierbij mijn oprechte condoleances aan zijn familie,
vrienden en verzorgers.
Erich
-
Condoleances aan de familie en bekenden.
Peter
-
Zit ik net op de Benelux site en wat zie ik als eerste dat Erwin Visser overleden is :'( .
Het is zeker een zeer triestig bericht dat hij overleden is en dat hij ook van zijn nieuwe baan niet meer kan genieten.
Aan familie/vrienden gecondoleerd vanuit het Belgische Deurne.
Erik-Jan
-
Ook namens mij gecondoleerd.
Al kende ik Erwin niet persoonlijk, toch kwam het bericht ook voor mij als een schok.
Door de berichten te volgen op het forum en de foto's te zien kreeg de anonieme naam een gelaat en raakte je er beetje bij beetje bij betrokken.
Het is mooi dat Erwin toch heeft mogen genieten van de vriendschap en de inzet van de forumleden.
Paul VT en de andere deelnemers aan dit project : Ik weet heel zeker dat Erwin goedkeurend zal knikken als jullie vanavond op zijn gezondheid drinken en de BR 55 enkele ererondjes laat draaien.
Philippe
-
Ook vanuit Swalmen condoleances voor het verlies van Erwin.
Heel veel sterkte voor de vrienden en familie,,
Wim Rosbender
-
Hoewel ik Erwin niet persoonlijk kende, merk ik net als vele anderen hier dat het me toch erg raakt. Het plaatst minder belangrijke zaken weer in een ander perspectief.
Erwin, ik wens je een behouden aankomst
Carlo
-
Iedereen beleeft de hobby op zijn eigen manier. Voor Erwin, die alleen een wijsvinger kon bewegen en zelfs dat binnen drie jaar zou verliezen, was het doel om zijn hele modelbaan te automatiseren zodat hij de treinen zou kunnen zien rijden. Helaas heeft het niet zover mogen komen.
Rest het mij om mijn deelneming aan Erwins naasten te betuigen.
- Peter
-
Ik wens alle nabestaanden sterkte toe.
Moge het een troost voor hen zijn dat Erwin zo van zijn treinenhobby genoten heeft.
-
Ik heb veel over Erwin en de fantastische BNLS actie gelezen.
Ik ging zojuist de laatste nieuwe berichten lezen toen ik opeens dit topic zag en ik was geschokt.
Ook mijn oprechte condoleances aan zijn familie en vrienden.
Erik
-
Sterkte voor de na bestaanden.
Groet:Menno
-
Ook van mij condoleances aan een ieder.
Ben er stil van.
-
Ook namens mij gecondoleerd.
Jammer, dat Erwin het eindresultaat niet meer heeft mogen meemaken. Beneluxspoorders, die deze actie mogelijk maakten, wat een warmte om dit voor een medemens te doen in een soms harde en koude wereld.
Gert
-
Ik leef mee met de familie.
Heel erg veel sterkte!
-
Ruim anderhalf uur na het vernemen van Erwin's heengaan, thuis. De weg van Almere naar Apeldoorn was nog nooit zo lang.
Erwin,
We did it for you ! Je wens is vervuld vandaag, ik vind het heel erg jammer dat je het niet hebt mogen meemaken.
Mijn innige deelneming gaat uit naar degen die achterblijven,
Karst
-
Ook namens mij gecondoleerd en heel veel sterkte toe gewenst
-
Gecondoleerd en heel veel sterkte voor familie en vrienden.
Bart
-
Ik ken Erwin niet persoonlijk maar als volger van zijn modelbaan in aanbouw had ik wel het gevoel hem te kennen. Het nieuws dat hij niet meer onder ons is komt dan ook hard aan.
Mijn gedachte gaan uit naar zijn familie en vrienden, ik wil ze vanaf deze plaats heel veel sterkte wensen met het verwerken van dit grote gemis en verdriet.
Jeffrey
-
Door middel van de Benelux actie heb ik Erwin via MSN "persoonlijk" leren kennen als een ongelofelijk positieve en enthousiaste jongen. Hierbij spraken wij met elkaar buiten de modelspoorhobby over van alles en nog wat.
Helaas hebben wij elkaar nooit in levende lijve mogen ontmoeten
Ik wens zijn familie en vrienden alle sterkte toe bij het verwerken van het verlies van zo'n mooi mens.
(andere) Erwin
ps Erwin, ik bouw de kerk voor je af en wie weet vinden we er een mooie plek voor.
-
:'(
-
Gecondoleerd
De familie en vrienden veel sterkte toegewenst met het verwerken van het verlies van Erwin.
Piet
-
Ik wilde familie, vrienden, kennisen, en de benuluxbouwers veel sterkte wensen de komende tijd met het verwerken van dit verschrikkelijke nieuws.
Erwin jongen, we zullen je missen.
-
Mijn condoleances aan de nabestaanden! :'(
-
Ook namens mij gecondoleerd.
Hierbij veel sterkte voor familie en vrienden toegewenst.
Groeten,
Oscar
-
Dat is heel erg :'(.
Gecondoleerd
-
Gecondoleerd. En familie,vrienden,kennissen en iedereen op het forum die hem goed kent veel sterkte!
Groeten,
Rutger
-
Ook namens mij gecondoleerd en veel sterkte gewenst aan familie, vrienden en iedereen die hem gekend heeft.
Bart Zegers
-
Toevallig enkele dagen geleden nog uitgebreid zitten lezen wat er allemaal voor hem werd gebouwd.
Hoewel we wisten dat hij een ernstige ziekte had waardoor hij niet oud zou worden, is het triest dat hij het niet meer heeft mogen meemaken dat de modelbaan af was!
Zijn familie en zijn vrienden wens ik sterkte in deze zware tijd!
Nico
-
Ik wens de nabestaande veel sterkte toe.
Peter
-
Ook namens mij veel sterkte toegewenst aan de familie en vrienden van Erwin.
-
Vanuit Maleisie willen ik en alle medewerkers van mijn bedrijf alhier de familie van Erwin condoleren met het tragische verlies van Erwin.
Wij wensen de familie, kennissen, vrienden en bekenden van Erwin veel sterkte toe met de verwerking van dit verlies.
Peter.
-
Gecondoleerd.
-
Ook namens mij condoleances en sterkte aan de nabestaanden, en het bouw team enorm bedankt wat jullie voor Erwin hebben gedaan.
-
Wat een schok, zo'n bericht.... Alle familie en vrienden van Erwin heel veel sterkte met dit verlies. Erwin: rust zacht.
Rob Meijer
-
Ook namens mij gecondoleerd. Ik wens de familie en vrienden veel sterkte toe.
Bart
-
gecondoleerd
-
Familie en vrienden gecondoleerd met dit ondragelijke bericht. Mogen jullie kracht putten uit al deze berichten om dit verlies te verwerken.
Noppie.
-
Ook namens mij uit Oostenrijk een welgemeend gecondoleerd met jullie verlies aan de Familie,hier wordt ik stil van.
Heb altijd graag Erwin zijn bijdragen gelezen ,zal dit missen.
-
Familie en vrienden gecondoleerd, sterkte in de komende tijd.
Ed
-
Ook ik wens iedereen veel sterkte toe om dit verlies te dragen.
Willem.
-
Dat is erg triest en onverwacht nieuws... Complimenten aan de mensen die er veel aan hebben gedaan om hem extra van de hobby te kunnen laten genieten in zijn laatste maanden.
-
Ook van deze kant gecondoleerd.
Cor
-
Mijn medeleven met familie, vrienden en bekenden van Erwin. Ik wens iedereen veel sterkte het verlies van Erwin te dragen.
Gerard
-
open net het forum en lees het bericht.
hier wordt je wel even heel stil van.
condoleances aan familie en vrienden.
gr. Ron
-
Familie Visser, alle vrienden en bekenden van Erwin, Beneluxspoorders;
Heel veel sterkte met het verlies van Erwin.
Sven Kerkvliet
-
Alleen al uit het feit dat er zo veel mensen door middel van baanontwerp, frame-bouw, rails leggen, elektronica, bouwpakketten bouwen, schenken van materiaal/ materieel, donaties en weet ik veel wat ik nog vergeet, belangeloos bezig zijn voor Erwin, kun je al zien dat Hij een bijzonder mens is.
Familie, vrienden, kennissen, BNLS-ers, gecondoleerd.
Erwin, rust zacht.
Harry
-
Heel veel sterkte toegewenst aan de familie, vrienden en bekenden van Erwin om dit verlies te verwerken.
Hulde aan de mensen van Beneluxspoor.net die zo'n project hebben opgezet om voor hem een treinbaan te maken. Jammer dat Erwin het eindresultaat niet heeft mogen zien.
René.
-
Daar word je toch wel ff stil van. Iedereen sterkte die hem kende!
Niels
-
Wat een verschrikkelijk triest bericht. Ik leef mee met alle nabestaanden van Erwin en wil hun sterkte wensen.
Sander
-
Open je zoals zo vaak het forum om even te kijken en zie je een heel erg triest bericht staan
Ben door het bericht geschokt en eigenlijk sprakeloos.
Voor zijn familie, vrienden, Beneluxers en een ieder die Erwin heeft gekend heel veel sterkte toegewenst.
Ik weet gewoon niet wat ik nog moet zegen
Erwin rust zacht
Harm
-
Gecondeleerd en sterkte toegewenst aan de familie en bekenden van Erwin.
Groet
Maurice
-
jammer, heel jammer :'(
ik wens de familie veel sterkte toe in deze moelijke tijd
Johan
-
Oprechte deelneming.
Veel sterkte aan uw familie, aan al uwvrienden en aan al uw helpers van het BNLS-forum.
Erwin,
We zullen je missen makker.
-
Om stil van te worden...
Ik wil de familie en vrienden langs deze weg heel veel sterkte toewensen in deze moeilijke tijd.
Ronald
-
Heb je even pauze, lees je dit.
Slik.
Nabestaanden, vrienden en kennissen van Erwin, gecondoleerd en heel veel sterkte.
Mede BNLS-ers en vooral de bouwploeg: Ook jullie heel veel sterkte met het verwerken van dit onverdiende verlies.
:'(
Ruurd
-
Ook namens mij veel sterkte aan de nabestaanden en mijn
condoleances.... :(
groet,
Tis
-
Woorden schieten te kort... Mijn oprechte deelneming aan de familie en bekenden van Erwin.
Met veel respect heb ik het bouwverslag gelezen van diegene die voor Erwin geheel belangenloos een nieuwe baan aan het bouwen waren. Heel triest dat hij hier niet van heeft kunnen genieten.
Dat zijn levensvreugde en plezier in de hobby ondanks zijn handicap, een voorbeeld voor ons moge zijn.
Ferry
-
Mijn condoleances en veel sterkte gewenst aan familie, vrienden en iedereen die hem gekend heeft.
groet:Marnix
-
Zo dit komt hard aan :-[
Word er even stil van.... Wat is dit erg zeg...
Ik wens familie, vrienden en alle andere mensen heel veel sterkte de komende tijd!
Peter
-
1 ding weet ik zeker: hij heeft de baan meegenomen.
Veel sterkte voor de nabestaanden.
-
Ik kan me hier alleen maar bij aansluiten.
Veel sterkte voor familie, vrienden en kennissen in deze moeilijke tijd en de tijd die hierna komt waarin het gemis pas echt duidelijk word.
-
Triest om te horen.
Familie en vrienden veel sterkte gewenst!
Maarten
-
Ondanks dat de hobby hier op een laag pitje staat momenteel, heb ik juist de actie goed gevolgd.
Zeer onverwacht en heb er ook geen woorden voor.
Ook namens mij gecondoleerd en veel sterkte gewenst aan de nabestaanden.
Groetjes,
Dave
-
Ook van ver aan alle nabestaanden gecondoleerd.
Het is bijzonder sneu, dat hij zijn baan niet heeft kunnen gebruiken, maar het heeft hem vrijwel zeker in de laatste weken veel vreugde gegeven met het idee.
Mijn dank ook aan de bouwers, voor wie dit ook een behoorlijke dreun geweest moet zijn. Ik heb al jullie endeavours gevolgd, en het zag er ontzettend professioneel uit, met enthusiasme in elkaar gezet totdat dit nieuws jullie trefde.
Wees niet getreurd, ik denk dat vanuit Erwin's gedachte het bijzonder gewaardeerd werd en dat is waar het om ging.
Patrick
Nashville TN USA
-
In het bijzonder wil ik de familie Visser condoleren met het verlies van Erwin. Het is niet gering een dierbare te moeten verliezen...
Ook alle vrienden en de leden van dit forum gecondoleerd.
De "bouwers" wens ik toe dat zij door dit abrupte einde niet het gevoel hebben voor niets te hebben gewerkt. Het was niet de materie die jullie dreef, maar de drang om Erwins leven te veraangenamen. En dat is, zij het te kort, wel gelukt.
Sterkte allemaal.
Henk
-
Als naamgenoot heb ik altijd vol bewondering zijn enthousiasme weten te waarderen, dit jonge leven is veel te vroeg weggerukt.
Mijn innige deelneming aan de famillie , vrienden en kennissen.
Veel sterkte toegewenst in deze moeilijke tijd.
-
:'( hier wordt ik stil van.
Erwin heb ik nooit gekend maar uit berichten op deze site was het een hele aardige jongen.
Erwin Rust zacht.
En veel sterkte voor de nabestaande en familie.
( vervelende vraag )
Hoe oud is erwin geworden? :-[
-
gecondoleerd.
Veel sterkte aan de nabestaanden. :'(
-
Mannen, ik kom net thuis van mijn werk en lees dit bericht.... vreselijk. Woorden schieten tekort. Erg verdrietig.
Mijn welgemeende condoleances aan de familie en vrienden.
Erwin, rust zacht.
Ronald.
-
Het was even schrikken toen ik het las. Zo onverwacht,
gecondoleerd en sterkte aan alle nabestaanden.
gr. Rob
-
Gecondoleerd.
En veel sterkte voor de nabestaande en familie.
dave
-
Ook van mijn zijde condoleances aan familie en vrienden.
"Last Train Home" (http://www.youtube.com/watch?v=rrY6ILiiwE0)
Gerrit F
-
Mijn condoleances aan de nabestaande,vrienden en kennissen. Heel veel sterkte.
Erwin, rust zacht.
Johan
-
Ik volgde het draadje van de bouw van zijn baan met grote interesse, en dan kom ik zojuist op het forum en lees ik dit, schokkend!
Ik kende hem niet persoonlijk maar was toen ik las over zijn handicap verbaasd en verwonderd over het feit dat hij nog zoveel deed en zo actief was.
Condoleances aan de nabestaanden.
Koen
-
Veel sterkte aan familie en vrienden met dit verlies,
Irvin
-
Ook namens mij gecondoleerd. Erg jammer dat ie het eindresultaat van zn nieuwe baan niet meer heeft mogen mee maken. Ik wens de nabestaanden en andere diebaren alle sterkte toe met dit verlies.
Mvg Dennis
-
Ook van mij de condoleances aan familie, vrienden en kennissen.
Hans
-
Ook namens mij gecondoleerd. Ik wens de familie, vrienden en het BNLS bouw team veel sterkte toe.
Cor
-
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/2009_0707Image0005a.jpg) (https://images.beneluxspoor.net/bnls/2009_0707Image0005a.jpg)
Hey man, hij is terug in Meppel. Cheers!
Greetz, Paul
-
Ondanks zijn handicap zo positief en blij met wat voor hem gebouwd werd . Helaas heeft hij het eind resulaat niet mogen zien. Ik wens alle familie ,vrienden , bekenden en bouwers heel veel sterkte.
Kor
-
waar we ons druk kunnen maken om de kleinste dingen, zet dit je weer even goed met beide benen op de grond.
Mijn condoleances aan de familie en vrienden en iedereen die Erwin van dichtbij meemaakte.
Peter, heel veel sterkte vrijdag
-
Ook namens mij gecondoleerd en veel sterkte voor familie en vrienden.
-
Gecondoleerd en heel veel sterkte voor zijn ouders en familie en vrienden
Frans
-
Zo dan, dit is ff schrikken wanneer je naar het topic wil kijken hoe het met Erwin z'n baan is...
Wil graag ook de famile en het Beneluxspoor team condoleren net dit verlies en sterke wensen!
Take care, Chris
-
mijn condoleances aan de nabestaanden van Erwin, ik zal de bezoekjes aan , mailtjes en telefoontjes van Erwin missen.
Erwin, kijk van boven maar mooi mee hoe wij hier beneden met modelspoor probleempjes aan het worstelen zijn.
Groet Willem
-
Een goede laatste(trein)reis Erwin. Veel sterkte gewenst aan familie, vrienden ed.
-
Mijn condoleances aan familie, vrienden en andere betrokkenen.
Martijn
-
Dat zo'n bericht je zo kan raken op de vroege morgen.
Jammer dat hij inderdaad het eind resultaat van het Beneluxspoor ErwinV project niet heeft mee mogen maken.
Ook namens mij heel veel sterkte voor familie en nabestaande.
-
Ook namens mij heel veel sterkte voor
de familie vrienden en kenissen.
groet Bram.
-
Toen ik het bericht las, ben ik erg geschrokken. Dit had ik niet verwacht. Ik had zo gehoopt dat hij nog lang zou kunnen genieten van zijn nieuwe baan straks. Bij deze gecondoleerd.
Hierbij wens ik in het bijzonder de familie, alle nabestaanden, kennissen en vrienden heel veel sterkte toe met dit verlies.
Groet,
Johan Zijlstra
-
Met onze innige deelneming aan famillie en vrienden
-
Gecondoleerd.
Ik wens de nabestaande veel sterkte toe deze tijd :'(
-
Mijn innige deelneming aan familie en nabestaanden.
Olivier 77
-
innige deelneming aan alle nabestaande en familie van erwin
groet koen
-
Ook namens mij gecondoleerd met dit verlies en voor de nabestaanden alle sterkte toegewenst de komende tijd.
M vr grt
Edwin
-
Mijn innige deelneming aan de familie en naaste van Erwin.
Sterkte in deze moeilijke periode.
Groet,
Paul
-
Reactie van de moeder van Erwin:
Lieve mensen
Hierbij wil ik jullie bedanken voor de steunbetuigingen die wij mochten ontvangen
omtrent onze zoon Erwin
Erwin heeft genoten van alle aandacht die hij mocht ontvangen voor zijn liefde omtrent de treinen
Wij brengen Erwin morgen naar zijn laatste rustplaats
Bedankt jullie allen
M v g Moeder van Erwin
-
ook de condoleances uit friesland,
Heb mee mogen helpen aan deze realisatie van de modelbaan die hij helaas nooit heeft mogen zien.
sterkte aan de familie en vrienden van Erwin
gr.
Hedzer
-
Gecondoleerd, heel veel sterkte aan de Familie & nabestaanden :'(
-
Ook vanuit Emmen.
Sterkte gewenst in de komende tijd voor iedereen die Erwin
gekend heeft.
naamgenoot.
-
Ik lees het net.
Heel triest om te horen.
Familie en vrienden veel sterkte gewenst!
-
Gecondoleerd!
Gelukkig heeft Erwin kunnen genieten van een paar toffe medespoorders en dat is ook belangrijk!
-
.....
......
Verlost van alle beperkingen en onzekerheden, da's een troost, maar man, dit bericht is wel een klap! Mijn oprechte deelneming aan familie en vrienden, verzorgers en verwanten.
Als ik aan Erwin denk kom ik weer bij het OBB-verslag (https://forum.beneluxspoor.net/index.php/page,6.html) waarin de volgende foto <klik (https://forum.beneluxspoor.net/images/obb/item16/2.jpg)> zijn passie helemaal duidelijk maakt.
Tot slot, Erwin's homepage (http://www.xs4all.nl/~vissere/) is nog online, ook daar is het mogelijk een berichtje in het gastenboek achter te laten (dat was natuurlijk niet de oorspronkelijke opzet maar desalniettemin....).
Erwin, rust zacht!
-
Gecondoleerd.
Triest nieuws.
Arnold Groot
-
Veel te snel... :(
Iedereen veel sterkte gewenst, vooral natuurlijk de familie Visser.
-
Ook namens mij, gecondoleerd.
ik ken deze persoon niet persoonlijk, noch via beneluxspoor, maar ik heb wel gevolgd hoe beneluxspoor een mooie actie op touw gezet heeft voor Erwin, die op deze manier toch van de hobby optimaal kon genieten!
-
Gecondoleerd met dit grote verlies.
Heel triest, veel te vroeg.
Edsko
-
Ik wil zijn familie, vrienden en bekenden veel sterkte toewensen met dit verlies.
Lukas de Vries
-
Ook ik wil mijn deelneming betuigen aan familie en vrienden. Mogen jullie de kracht hebben in deze bedroefde tijden en tijden die nog komen gaan.
Ben van Zeijl.
-
Familie, vrienden en de "projectvrienden" heel veel sterkte met het afscheid nemen van Erwin.
Ries
-
Veel sterkte toegewenst bij het verwerken van een groot verlies.
-
Das altijd weer een moment die de tijd stil doet staan.
Veel sterkte aan de familie en een ieder die zich ingezet heeft voor Erwin.
Rust zacht kerel.
:'(
-
Stil, trillingen over mijn rug.
Ik wens Familie, vrienden en bekenden, alsmede het personeel van het huis, waar Erwin woonde en verzorgt werd, veel sterkte toe in deze moeilijke tijd.
Bouwers en anderen die werkten aan het mooiste modelspoorproject ooit, de baan van Erwin, ook jullie heel veel sterkte toegewenst, en hoop dat jullie de troost vinden, in de wetenschap, dat door jullie inzet, modelspoorders vriendschap ten voeten uit, Erwin de laatste maanden van zijn leven volop heeft mogen genieten van zijn grote passie en hobby.
Erwin, Rust zacht.
Bedankt voor jouw zeer gewardeerd inzet op dit forum.
Is een vriendschap over als je plotseling bent heengegaan
Houdt het op je goed te voelen als je aards bestaan veranderd is.
Als je aards bestaan veranderd is, betoverd is en over is.
In herinnering geslepen als een heldere edelsteen
(Guus Meeuwis & Vagant)
-
Ook ik ben geschrokken van het plotselinge overlijden van Erwin Visser na dit op dit forum vernomen te hebben.
Graag wil ik zijn familie, vrienden en bekenden van Erwin condoleren en tevens veel sterkte toewensen in deze moeilijke tijd.
Vaarwel Erwin.
Vriendelijke groet,
Jeroen Roosenbeek
-
Een trein die aan de horizon verdwijnt is niet weg, alleen zien wij hem niet meer.....
Laten we hopen dat de plek die Erwin heeft gevonden voorbij de horizon een goede plek voor hem zal zijn.
-
Ook namens mij gecondoleerd, en veel sterkte toegewenst aan alle nabestaanden.
Marcel
-
Er bestaan geen troostende woorden, voor dit grote verlies.
Onze oprechte innige deelneming. Veel sterkte toegewenst.
Gerard & Sandra.
-
Gecondoleerd,
veel sterkte aan de familie, vrienden en iedereen die Erwin Visser heeft gekend,
ook wil ik iedereen die zich voor Erwin heeft ingezet met de BNLS-actie mijn complimenten geven, want het is echt top om te zien dat er nog volop mensen bestaan die graag een ander willen helpen.
Wesley J.
-
Ik heb nu pas voor het eerst me verdiept in dit project. Wat triest dat Erwin het eindresultaat zelf niet kan meemaken. Mijn condoleances gaan uit naar de familie. Veel sterkte met dit verlies.
Ik moet zeggen dat ik het fijn vind dat dit project toch is opgezet, het is fijn om te lezen dat er nog zoveel goedheid en gulheid is. Wij zijn tenslotte allemaal mensen en we zijn er om elkaar te helpen niet waar? Voor de bouwers en alle mensen die op de 1 of andere manier hebben meegeleefd of gedoneerd; in 1 woord fantastisch.
Tom Bouwman.
-
Mijn innige deelneming aan de familie en naaste van Erwin.
Veel sterkte de komende tijd
Sjaak
-
Ik lees dit bericht met ontsteltenis. Mijn condoleances aan de nabestaanden.
-
Weet niet wat ik moet zeggen.
Veel sterkte aan de familie en een ieder die zich ingezet heeft voor Erwin.
Bernhard
-
Zojuist bereikt ook mij dit trieste bericht. Allereerst gecondoleerd met dit grote verlies. Familie en vrienden veel sterkte toegewenst.
Robin
-
Ook van onze kant gecondoleerd, en veel sterkte toegewenst aan familie en vrienden van Erwin.
Fokke
-
Voor iedere betrokkene mijn welgemeende condoleance.
Triest voor Erwin en de bouwers dat hij het eindresultaat niet meer mee kan maken.
Goed is dat er genoeg mensen op deze wereld rondlopen die zich het lot van anderen aantrekken en een dergelijk project belangeloos voor anderen op willen zetten en mogelijk maken.
Tjibbe Beimers
-
Ook van mijn kant condoleances voor alle nabestaanden.
-
Gecondoleerd met dit grote verlies.
Veel sterkte voor familie, vrienden en iedereen die zich voor Erwin heeft ingezet.
Marc
-
Gecondoleerd. Triest. :'(
-
Ik wil alle nabestaanden van Erwin condoleren met dit verlies.
-
Allereerst gecondoleerd met dit grote verlies. Familie en vrienden veel sterkte toegewenst
Dave
-
Ook namens mij gecondoleerd met dit grote verlies.
Voor alle nabestaanden veel sterkte toegewenst.
hartelijke groeten,
Diederik
-
geschokt lees ik net dit bericht
en bij deze wil ik de familie en vrienden van erwin condoleren met dit verlies
arno
-
Door omstandigheden een beetje late reactie, sorry.
Alhoewel ik bijna dagelijks helaas met deze droevige situatie's wordt geconfonteerd is dit bericht me toch wel zwaar gevallen. Gelukkig heeft Erwin mijns inziens de laatste tijd door hulp van vele BNLS leden een leuke tijd meegemaakt , helaas is dan het leven veel te kort.
Ook van deze kant, heel veel sterkte voor iedereen die Erwin heeft gekent of in hem geinteresseerd is/was.
Sterkte,
Frederico
-
Mijn oprechte deelneming met dit verlies voor de nabestaande.Ik wens ze veel sterkte.
-
Ik heb Erwin niet persoonlijk gekend, maar uit zijn berichten heb ik gesnapt dat hij een grote passie had voor alles wat met (model)spoor te maken heeft.
Zo'n bericht plaatst je weer met beide voetjes op de grond en laat je nadenken over datgenen wat echt belangrijk is in ons korte leven.
Allen sterkte met verwerking van dit verlies.....
Ivo
-
Voor nabestaanden en vrienden van Erwin: sterkte met het verwerken van het verlies. Meer kan ik niet zeggen
-
Ik ben net nieuw op dit forum, en kende erwin niet, maar wil iedereen heel veel sterkte wensen met het verwerken van dit verlies.
Ook ben ik vol roem over alles wat jullie voor Erwin gedaan hebben!!
Prachtig om te zien dat mensen dit voor elkaar over hebben!!
Heb een brok in me keel
-
Ook namens mij gecondoleerd met dit verlies.
Groeten,
Christoph
-
Als je dit draadje hebt gevolgd met enorme waardering voor al die gene
die Erwin hebben geholpen om voor hem zijn hobby en passie een plaatst
te geven in zijn toch al moeilijke leven en als je zag hoe blij dat Erwin was dat
er zoveel mede hobbyisten hem hielpen met het tot stand komen van zijn passie.
Is het niet te begrijpen dat Erwin er nu niet meer is.
Natuurlijk gaat mijn medeleven naar zijn familie maar zeker ook naar al die gene
die er voor gezorgd hebben dat hij nog een heel fijne tijd heeft gehad.
Herwim Frank
-
Ook namens mij gecondoleerd en veel sterkte voor de nabestaanden.
Sobat Kras
-
Binnen scouting (mijn andere hobby) is één teken symbool voor overlijden geworden:
(https://images.beneluxspoor.net/bnls/route.jpg)
Het betekende origineel "einde route"
Lijkt me in dit geval toepasselijk. Simpel, maar duidelijk.
Bij deze condoleer ik iedereen die Erwin kende, en wens iedereen sterkte in een moeilijke tijd.
Vol lof ben ik over een ieder die zich heeft ingezet in de wel bekende actie.
Ik hoop dat wat hij nalaat in 1:87 een prachtig doel krijgt!
-
net terug van het kamperen in baarn lees ik dit :(
voor iedereen heel veel sterkte.
erik
-
Gecondoleerd met het verlies. Ik wens Erwins familie en vrienden veel sterkte toe.
Ron
-
Hallo,
ik condoleer vrienden familie en vrienden met dit verlies. Ik volgde het project voor Erwin met plezier, jammer dat het zo moet eindigen... :'(
Bjorn
-
Ook namens mij de condoleances aan familie, vrienden en bekenden.
-
Ook vanuit Naaldwijk gecondoleerd met dit enorme verlies. Veel sterkte voor de achterblijvers.
-
Net terug van vakantie om e.e.a. op dit forum te bekijken kwam het trieste bericht tegen van Erwin's overlijden en ben daar van geschrokken van dit bericht.
Aan de nabestaanden van Erwin mijn condoleances en alle sterkte gewenst met dit verlies.
Grt, Ronald.
-
Ook ik ben net terug van vakantie en lees het bericht. Ik heb het project rond Erwin met zeer veel intresse gevolgd.
Ik wens de familie en vrienden van Erwin heel veel sterkte toe met dit verlies.
Martijn
-
Gecondoleerd en sterke met familie & vrienden,
namens heel Zankerdaal !
-
Ik ging vanmorgen kijken, hoe het met de treinbaan voor Erwin ging.
En toen las ik dat hij overleden is.
Wat erg. Familie, vrienden, kennissen en ook de bouwers van zijn modelbaan gecondoleerd.
Heel veel sterkte.
Wil
-
Voor familie, vrienden, kennissen en alle anderen gecondoleerd...
Waarom?.... :'(
-
Ik wens de nabestaanden alle sterkte met dit trieste verlies.
-
Zo hee net gelezen wat een triest bericht is dit zeg. :'(
Heel veel sterkte gewenst aan alle nabestaanden in deze moeilijke tijden.
Dennis
-
Erg triest, take the last train, Erwin rust zacht,
Walter
-
Triest bericht..
Een slopende ziekte Duchenne. Ondanks de korte levensverwachting van Erwin, was ik heel blij dat er zovelen waren binnen dit forum die Erwin die hulp hebben geboden wat hem plezier gaf in zijn hobby. Dat maakt deze internet community ook zo menselijk en tastbaar.
Berichten van Erwin en hoe hij geholpen werd spraken mij erg aan, mede omdat ik ergens een vorm van betrokkenheid heb in de ontwikkelingen van medicijnen tegen deze ziekte. Hoewel helemaal niet zeker is dat deze specifieke medicijnen voor Erwin zouden hebben kunnen werken, is het nu wel zeker te laat.
De berichten van en over Erwin op dit forum hebben mij zeker het afgelopen half jaar helpen beseffen dat ik niet afstandelijk met een product bezig ben, maar dat het juist om dit soort patienten gaat die die medicatie hard nodig hebben.
Rest mij alle nabestaanden en betrokkennen vanuit dit forum alle sterkte te wensen.
Groeten,
Jelmer
-
Ik lees het een beetje laat (was een hele tijd niet meer actief hier maar nu ben ik weer gedeeltelijk terug), maar gecondoleerd. Ik vind het erg aardig dat een paar leden een nieuwe baan voor hem aan het bouwen waren. Respect voor jullie.
Ik vind het erg triest om dit te lezen, juist omdat de bouw aan de nieuwe baan al begonnen was, maar ook omdat erwinv een zeer gewaardeerd forumbezoeker was, en ik hem ook nog heb meegemaakt in de tijd dat ik nog zeer actief was hier.
Het is waarschijnlijk heel moeilijk voor hem geweest om te leven met een spierziekte, tóch heb ik respect voor hem dat ie nog een eigen baan kon bouwen en besturen, en zelfs kon computeren...
R.I.P. erwinv.
-
Gecondoleerd, en heel veel sterkte toegewenst.
Mvg,
Rinse