BeneluxSpoor.net forum
Wat zijn we aan het bouwen? => Banen of diorama's => Topic gestart door: Jeroen1975 op 30 June 2009, 16:02:19
-
Hallo allen,
als geintje/ zomer buiten actie heb ik een schaalmodel gemaakt van een opgeven spoorlijn waar alleen nog maar de overweg als stille getuige aanwezig is.
(http://images.fotopic.net/yzaxhn.jpg)
(http://images.fotopic.net/yzaxhp.jpg)
Ik weet niet of het past in dit onderwerp :)
Groeten Jeroen
-
Haha leuk :D
-
wel grappig! :)
Als je nou een rondje had gelegd, kon je het spoor ook nog effectief maken in de zomer (y).
(in de winter dan een opgeheven lijn ;))
-
Wel leuk! Ik zou er een compleet "abandoned" traject van maken, met een verlaten tunnel, voormalig station, sporen van vroegere brughoofden en andere archeologische bewijzen ;D
-
Als je nu een verslag zou maken van de bouw dan zou het nog veel beter passen ;D, misschien dan maar een overwoekerd baakvak aan beide kanten er aan leggen?
Ps; een paar kleine half verroeste andreaskruisen zouden het ook goed doen ;)
Groetjes Michiel
-
Ik zal kijken of ik het hele ontwerp als Anyrail bestand downloadbaar kan maken, voor diegene die het ontwerp willen namaken.
Groeten Jeroen
-
Kets dan meteen een 1:1 spoor in je tuin ;D (kan je een sik dr op zetten als je de staatloterij wint ;))
-
(kan je een sik dr op zetten als je de staatloterij wint ;))
Dan liever iets uit CH een RhB Te 2/2 bijvoorbeeld, hopend dat mijn buren het ook leuk vinden.
-
Je kan t inderdaad wat groter aanpakken:
Zie hier (http://geertjantenbrink.web-log.nl/geertjantenbrink/2007/06/spoor.html)
Deze overgang is indertijd terug geplaatst om de verkeersveiligheid te bevorderen. Zeer tot verdriet van de motorrijders. De voorheen tot chicane verbouwde verloop van de weg nodigde uit tot zeer hard rijden, terwijl in de chicane nog drie andere verkeersaders eindigden. In t noorden de weg uit Eext, in t verlengde naar Gieten uitrit van Camping en koffie tent. Vanuit het zuiden vanuit het bos (Gasselte en Boomkroonpad).
t'Spoor zorgt er nu voor dat er een visueel remmend situatie ontstaat, en er zijn inderdaad al minder ongelukken (te merken aan herstellende bomen in de bocht).
Jan-Peter.
-
Daar is wel over nagedacht, is eens wat anders als een drempeltje of een ei in de weg.
geniaal bedacht (y)
Jos
-
wel leuk allemaal, maar de 1:22.5/1:32 versie is toch wat handiger
Groeten jeroen
-
Wat een leuk idee!
-
Kets dan meteen een 1:1 spoor in je tuin ;D (kan je een sik dr op zetten als je de staatloterij wint ;))
Moet je wel een vergunning voor die Sik aanvragen. Hier in de buurt (lees Hollandscheveld) woont ook een man, en die moet 'm in de loods laten staan... :P
-
foto (http://www.panoramio.com/photo/2404632)
Dit is ook een leuke in Nieuwerkerk aan de IJssel. Op deze weg liep vroeger ongeveer de lijn Gouda - Rotterdam. (y)
Marc
-
Niet ongeveer hoor, de weg is precies op het oude tracé aangelegd, in iedergeval vanaf de huidige spoorbrug bij Nieuwerkerk tot en met de rijksweg A16 onderaan de Brienenoordbrug, daarna weet ik het niet helemaal zeker.
Koen
-
Ik heb dan wel geen spoor in mijn tuin, maar wel een oude wissel omzetter! (y)
(zal vanavond even een foto plaatsen :))