BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Algemeen => Topic gestart door: arnaud-ns/htm op 13 June 2009, 01:14:21
-
hallow bnlsérs
ik heb de lint 33 nu opo de baan vvoor velen bekent als de gene die naar arnhem rijd
ik weet dat er ook een ander nummer lint is uit gebracht en neit de rode maar de geel wite en deze hat ook een andere bestemming weet iemand daar een artiekel nummer van en evt als deze in een sound versie bestaat?
het gaat om gelijkstroom ter info
arnaud
-
Is dit (http://www.fleischmann-modelleisenbahnen.com/nc/produkte/spur_h0/triebwagen.html?mod=single&catid=8239&singleViewID=4423&page=1) wat je zoekt?
-
Hallo Arnaud,
Volgens mij bedoel je deze: http://www.fleischmann-modelleisenbahnen.com/nc/produkte/spur_h0/triebwagen.html?mod=single&catid=8239&singleViewID=74423&page=1 (http://www.fleischmann-modelleisenbahnen.com/nc/produkte/spur_h0/triebwagen.html?mod=single&catid=8239&singleViewID=74423&page=1)
Dit is de digitale versie (GFN 74423) en heeft op de koersborden Zutphen staan (nr. 43).
Met vriendelijke groet,
Ron
-
En is alleen in soundversie leverbaar dus dat komt goed uit. Momenteel her en der in de aanbieding voor 300 euro.
-
eeuh nou als dat de lint met wagen nummer 33 richting arnhem is niet
die heb ik namelijk sinds vande week op de baan ;)
ik heb ooit 1 gezien die naar een andere bestemming ging en had een ander wagen nummer
verder was die het zelfde als de nr 33 in de lint 41 serie
en het is ook neit de rode twentse voor de genen die denken dat i kdie bedoel;)
-
Hallo Arnoud,
Als je mijn berichtgeving met de correcte aanvulling van Henk (bedankt Henk!) hebt gelezen, zie je dat er staat:
- Fleischmann 74423 is een Syntus Lint met nummer 43 en bestemming Zutphen (geel-witte uitvoering);
- in tegenstelling tot nummer 33 met alleen NEM-voorbereiding, is deze dus alleen met sound verkrijgbaar;
- op dit moment bij de goedkoopste aanbieders aan te schaffen, als je net iets minder dan €300,- neerlegt.
Dat lijkt me nogal duidelijk, nietwaar?
Verkijk je niet op de foto's bij de productnummers op de site van de leverancier, want soms wordt ééndezelfde foto voor meerdere varianten herbruikt. Ik heb ook wel meegemaakt dat een opname van een H0-model doodleuk voor de N-model en vice-versa gebruikt wordt. Wees hierbij dus enigszins kritisch s.v.p.!
Ik heb de Twents (442302) en de Syntus digitale sound-variant (74423) en kan dus ook zeggen dat ze de door mij genoemde kenmerken bezitten.
Daarnaast zijn er uiteraard nog de Mehano varianten beschikbaar. Enig zoekwerk op het internet geeft een compleet beeld. Google is daarbij je vriend.
Veel succes met je zoektocht ... ;)
Met vriendelijke groet,
Ron
-
artiekel nummer 74423 kom ik verder mee bedankt heren :) (y)