BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Elektronica en analoog => Topic gestart door: PeterC op 31 May 2009, 21:56:57
-
Hallo medespoorders,
Bij Conrad wordt een oponthoudschakeling verkocht, bestelnr:199311. Voor zover ik het kan lezen is deze alleen geschikt voor gelijkstroonbanen.
Kan iemand mij vertellen wat de bedoeling is van de optioneel aangeboden NEM-seriƫle interfacestekker? Dit lijkt mij een stekker om een loc juist digitaal aan te sluiten of zie ik dit verkeerd?
PeterC
-
OK, 3 verwijderd en deze laten we staan.
-
Het enige wat ik kan verzinnen is dat je die stekker kunt gebruiken om een digitale loc weer analoog te maken als je de originele dummy-stekker niet meer hebt.
-
Ik kreeg 3 keer een foutmelding vandaar de teveel verzonden mailtjes.
PeterC
-
Denk niet dat je daar naar hoeft te kijken. dat "optionele" denk dat het een foutje is. De oponthoudschakeling is voor een analoge baan en niet voor een digitale baan.
-
Dat zou best eens kunnen. Ik heb nog eens wat andere elektronica modules bij Conrad opgezocht, en die interfacestekker duikt steeds op als optioneel. Dus maar gewoon negeren, want het slaat nergens op.
-
Heren,
Bedankt voor jullie reacties, met deze schakeling kun je dus niets op een digitale baan beginnen.
PeterC