BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Kalender => Topic gestart door: Wim Waleboer op 08 May 2009, 13:56:51
-
Opendeurweekend in Minidom
Rietstraat 1 , 9160 Eksaarde ( Lokeren )
Openingsuren :
Zaterdag van 14.00 tot 22.00 uur
- De tuinbaan "Mindom" maar ook modulebanen met "echte" stoomlocs
(Minidom met sfeervolle verlichting na zonsondergang )
Zondag van 10.00 tot 18.00 uur
- enkel "Minidom" de tuinbaan
De toegang is voor "iedereen" en GRATIS !
PS : om praktische redenen vraag ik wel aan de bezoekers om geen huisdieren mee te brengen ( honden !), de tuinbaan ligt op de grond, dus zelfs aan de leiband kan er al snel schade veroorzaakt worden aan de baan en het rollend materiaal, de modulebanen die buiten de tuin worden opgesteld liggen op tafelhoogte, hier is er minder risico, maar toch ! ... hopend op uw begrip, alvast dank bij voorbaat !
Een woordje uitleg :
Aanvankelijk was alleen zaterdag voorzien om praktische redenen, omdat er verschillende forumleden komen van diep in Nederland, die hier overnachten zaterdag, maar op zondag tijdig moeten vertrekken voor een lange rit terug naar huis.
Om reden dat ik de laatste tijd zoveel mensen ontmoet, die allemaal wel eens willen komen kijken,( heb onlangs nog reclame gemaakt op een plaatselijke hobby-tentoonstelling, samen met de medewerking van Wim "Willems" en met groot succes ) heb ik beslist dat mijn tuinbaan ook op zondag nog te bezichtigen zal zijn, dus ook een extra gelegenheid voor mensen die zich zaterdag niet kunnen vrijmaken.
Lucien
Dus iedereen van harte welkom !
(http://www.mijnalbum.nl/Foto-UVLCGXKA.jpg)