BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Algemeen => Topic gestart door: Werner op 24 April 2009, 20:40:28
-
Mijn baan heb ik opgebouwd met C-rail van Trix.
Hier heb ik alles vastgeschroeft.
Aangezien het een redelijke hoeveelheid is (+/- 180 mtr) wil ik dit eigenlijk niet meer met de hand doen.
Nu zoek ik een bitje die ik in bv een Proxxon of Dremel kan doen om de handel los te schroeven.
Ik kan deze echter nergens vinden. Zowel in de winkel als op het internet.
Wie heeft er een tip voor mij waar ik aan zo'n bitje kan komen, of weet welk type/nummer ik moet gebruiken.
Werner
-
Misschien is het een idee om zelf zo'n bitje te vijlen uit een ijzeren staafje?
Groet Jaap
-
Ik denk dat een Proxxon of een Dremel daar helemaal niet geschikt voor is. Je hebt hele kleine en handzame accu boor/schroef machinetjes. Daar heb je ook kleine bitjes bij.
Mvg
Wim.
-
Dan nemen men een schroefbitje PH 00!
Groet,
Alexander.
-
Die schroefjes zijn erg fijn en kwetsbaar, als er een bitje voor is, neem er dan de tijd voor en zet niet teveel kracht ;)
-
Dan nemen men een schroefbitje PH 00!
Groet,
Alexander.
Alexander, weet je dan ook waar ik die kan kopen, want dat is nu juist het probleem.
Werner
-
koop een setje precisieschroevendraaiertjes uit de 5 euro-bak, zaag ze af en zet t puntje in de kop van je accuboor.
-
Je hoeft ze niet eens af te zagen, dat hebben ze al voor je gedaan. In de knaken-bak een minibit-setje van 24 bitjes en een houder. Verpakt in een lang, smal doosje met doorzichtig klapdeksel.
Sander