BeneluxSpoor.net forum

Wat zijn we aan het bouwen? => Banen of diorama's => Topic gestart door: wikumodelbouw op 27 March 2009, 17:31:41

Titel: Fleischmann engelse wissels
Bericht door: wikumodelbouw op 27 March 2009, 17:31:41
Hallo,

Ik heb een kopstation liggen met fleischmann model rails en digitaal.
Er liggen diverse engelse wissels tussen maar er zitten er een paar tussen waar sommige treinen erg slecht overheen komen.
Wat kan ik hier aan doen of wat zijn eventueel goede vervangers die WEL dezelfde maat cq hoek en afmeting hebben.

Gr
Wilbert
Titel: Re: Fleischmann engelse wissels
Bericht door: Sander op 27 March 2009, 19:13:06
Wilbert,

check even of de veertjes (elektrische contactjes/draadbruggen) erin zitten.
Verder is goed schoonmaken een must, en probeer anders eens alle kanten van de wissel aan te sluiten op een ringleiding/trafo.

mvg,
 Sander
Titel: Re: Fleischmann engelse wissels
Bericht door: wikumodelbouw op 27 March 2009, 19:47:25
Hoi Sander,

Dit alles heb ik geprobeerd.
Bij lage snelheid blijben de treinen dan op op de wissel staan en als ik dan een minimaal tikje boven op de trein geef gaat hij weer langzaan verder.
Volgens mij zijn de wisseltongen het probleem .

Gr
Wilbert
Titel: Re: Fleischmann engelse wissels
Bericht door: erwin janssens op 27 March 2009, 21:13:37
Ikzelf heb de Fleischmann profi-rails, en ik kan je zeggen dat ik een serieuse wisselstraat heb aan mijn kopstation, hier liggen in totaal 11 engelse wissels in verwerkt, maar die doen het tot nu toe prima, ik heb zoals Sander het zegt die allemaal aangesloten op een ringleiding, maar of er nu een verschil is tussen de "gewone" Fleischmann rails en de Profi-rails weet ik niet, maar hier gaat het goed.


Zo zag het eruit enkele weken geleden, nu is dat weeral helemaal voorzien van ballast.
Maar is om je een idee te geven hoe het er bij mij uitziet.

(http://i24.photobucket.com/albums/c33/ervingti/treinen1526.jpg)