BeneluxSpoor.net forum
Vraag en antwoord => Algemeen => Topic gestart door: Frank vd Berg op 19 March 2009, 13:17:50
-
Goedendag allemaal,
Het gaat hier om de oude trix trein van mijn vader, minimaal 40 jaar oud en hij heeft besloten om de boel maar te verkopen.
Hier een link naar de marktplaats advertentie (geplaatst door mijn broer vandaar dat ik zelf de foto's niet heb)
http://link.marktplaats.nl/236945184 (http://link.marktplaats.nl/236945184)
Kan er hier iemand meer informatie geven over wat dit nu waard is, zelf heb ik er helemaal geen verstand van, zit meer in de modelauto's.
ik schat in dat het allemaal rond de 40 a 50 jaar oud is, ik kan me als klein kind nog herinneren dat ik het heb zien rijden maar dan praat je al gauw over 30 a 35 jaar geleden, daarna is de baan afgebroken en nooit meer gebruikt.
Alle info en tips zijn welkom.
Alvast bedankt,
Frank vd Berg
-
Hoi Frank,
Dit is Trix Express en dus voor de gewone H0 rijder niet interessant vanwege het 3-rail systeem en de veel te dikke wielflenzen.
Er zijn wel liefhebbers die dit spul verzamelen maar voor de hoge prijzen moet je dan bijzondere zaken hebben en daar ziet dit niet naar uit.
Bovendien staat er niet in de advertentie of alles nog werkt, dus als je kunt testen en dat erbij kunt zetten is dat beter.
Zo omgetest vind ik dat bod van Euro 50 helemaal niet gek en als je alles netjes oppoetst en rijdend heb vind ik Euro 100 echt wel het absolute maximum als je iemand vind voor die prijs.
Maar misschien is er een Trix Express expert die een andere mening heeft?
succes met de verkoop,
-
Hallo frank,
Ik denk dat het inderdaad niet meer waard is dan 50-100 euro,
Misschien kan je via de trix expressclub nog wat meer info in winnen.
Via google zijn ze makkelijk te vinden
succes met de verkoop,
erwin
-
Hallo frank,
Ik denk dat het inderdaad niet meer waard is dan 50-100 euro,
Misschien kan je via de trix expressclub nog wat meer info in winnen.
Via google zijn ze makkelijk te vinden
succes met de verkoop,
erwin
trix express is een elite product
mist in goed staat
verkoop je het zo !!
-
Mmm, bericht bestaat niet meer op mp. Onlangs heb ik de 2 locs van mijn vader en een dubbele ovaal met wissels verkocht voor 200 euro. Zaten nog enkele waggons (niet orgineel trix) en trafo's bij.
Gerard.
-
Trix66 zou je even willen kijken naar hoe oud een bericht is, dit bericht is bijna een jaar oud,
dus het topic omhoog halen heeft in deze weinig zin.
Dit topic gaat op slot.
Gr. Remco.