BeneluxSpoor.net forum

Vraag en antwoord => Elektronica en analoog => Topic gestart door: chrisdriessen op 05 March 2009, 20:02:24

Titel: marklin trafo
Bericht door: chrisdriessen op 05 March 2009, 20:02:24
heeft iemand hier een antwoord op?

http://forum.3rail.nl/index.php?topic=14672.0 (http://forum.3rail.nl/index.php?topic=14672.0)

 
Citaat
ik heb zonet (met veel geweld , want marklin wil niet dat we kijken in hun trafo ) de kap eraf gehaald. heeft iemand misschien een bouwbeschrijving of iets dergelijks waar de schakelaar voor de rijrichting zit?

chris
Titel: Re: marklin trafo
Bericht door: Remunj op 05 March 2009, 20:09:13
Het gaat er niet om dan Marklin niet wil dat we in hun trafo kijken maar om de veiligheid. Het is nou eenmaal Europees voorgeschreven dat trafo's en adaators voor modelspoortreinen niet te openen zijn.
Het is niet de bedoeling dat "leken" zelf gaan knutselen aan trafo's en rijregelaars.
Dus of deskundige hulp inroepen of eraf blijven. En in ieder geval ervoor zorgen dat de stekker UIT het stopcontact is.

Gr.
Eric
Titel: Re: marklin trafo
Bericht door: Han Zijlstra op 05 March 2009, 20:15:29
Nu kun je hem in ieder geval naar de stort brengen. Openmaken heeft geen enkel zin voor leken (idd veiligheidsissue) Je maakt de hobby voor jezelf gevaarlijker door in trafo's te gaan knutselen.

chk maar even de handelaren op houten.
beetje mazzel en voor 2 tientjes heb je weer een goeie