BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Grootspoor => Topic gestart door: Andries op 02 March 2009, 19:05:43
-
Tot grote ontsteltenis van iedereen, is in het weekend van 21 op 22 februari de Haarlem IJmuidense Spoorwegmaatschappij (HIJSM) zwaar getroffen door vandalisme. Al het in de Haarlemse sporendriehoek opgestelde historisch materieel is daarbij grondig vernield.
De politie stelt een uitgebreid onderzoek in. Daarbij zullen ook de beschikbare videobeelden van de bewakingscamera’s bekeken worden. Elke tip die mogelijk kan leiden tot het opsporen van de daders is natuurlijk van harte welkom!
0800-7000 voor anonieme meldingen
Politie Kennemenland via nummer (0900)8844
.
Of de treinstellen (één 'Blauwe Engel' en drie 'Rode Duivels'), allen gebouwd in de jaren vijftig en zestig van de vorige eeuw, ooit nog op de baan zullen verschijnen, is nog maar de vraag. Voorzitter G.J. van Kempen ziet het vooralsnog somber in. De schade, welke voorzichtig geschat wordt op enkele tonnen, is zo groot dat herstel financieel nauwelijks haalbaar lijkt. Mocht dat inderdaad zo zijn, dan is ruim acht jaar werk in één weekend tenietgedaan..
Iedere Euro is nu meer dan ooit welkom!
Het bankrekeningnummer van de Stichting H.IJ.S.M. in Haarlem is 587040602
Vergeet niet te vermelden dat het gaat om de actie 'Brengen scherven geluk?'
Bij deze het verzoek om deze actie ook elders onder de aandacht te brengen.
Bovenstaande advertentie trof ik Marktplaats aan(vandaag:verzamelen -spoorwegen - ik weet niet hoe ik de link moet aanbrengen). Heeft iemand hier meer info over?
Andries