BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Grootspoor => Topic gestart door: Matthijs van Heijningen op 21 October 2006, 14:28:44
-
UTRECHT - De Nederlandse Spoorwegen gaan het interieur van de intercity's van het type Koploper vernieuwen. Dat kondigde het bedrijf zaterdag aan op de openingsdag van de Dutch Design Week in Eindhoven.
Meer lezen: http://www.nu.nl/news/856995/10/Intercity_krijgt_nieuw_interieur.html
-
;) gaat, de 4011 staat al compleet in haarlem, als het goed is (weet niet wat vrijdag nog gebeurd is) staat hij langs de vaart dus kan hem zien staan vanaf de weg.
maar goed, tweede klas is blauw.
Binnenkort gaat het stel naar wenen.(klimaatkamer)
-
Wanneer maken ze nu eens iets wat wat meer vandalisme bestendig is.
Dit ziet er niet echt zo uit eerlijk gezegd.
mvg,
Sander
-
het is niet veel anders dan ICRm, alleen wat andere kleurtjes en bagage rekken.
-
Wanneer maken ze nu eens iets wat wat meer vandalisme bestendig is.
Vandalismebestendig is bijna niets. Ik wil ook geen drie uur op een hardplastic stoel zitten als ik naar Groningen moet.
-
Doet me denken aan het renovatieproces van de tgv's (ik dacht de Réseaus én de Atlantiques) in Frankrijk.
Van binnen een nieuw interieur en van buiten worden vlakken op de deuren voorzien van een patroon.
Daarbij vind ik dat de 2e klassen er beter uitzien dan de 1e maar dat heeft te maken met de kleur vind ik.
-
Alleen is dat design (van Lacroix) wat zoveel betekent dat alles scheef is en het geheel toch best aardig ;D.
PS: dat klopt, het gaat om TGV A en R.
-
:) zie de volgende foto http://img141.imageshack.us/img141/5963/icmm4011asd89303ed0.jpg (http://img141.imageshack.us/img141/5963/icmm4011asd89303ed0.jpg)
-
Eigenlijk vindt ik het er wel mooi uit zien. Ben verder blij dat ze nog steeds de mooie gele met blauwe kleur hebben gehouden en dat niet alles vlaflip is wordt. :). Overigens denk ik ook dat je niks vandalisme bestendig krijgt. Bovendien vindt ik dat de stoelen zoals die in de ICR zitten nog helemaal niet lelijk worden nadat ze nu toch ook al weer paar jaar in dienst zijn.
Groeten,
Herman
-
Dit ziet er ook wel mooi uit ;D
(http://www.nicospilt.com/TD_vlaflipkoploper.JPG)
mvg,
Matthijs
-
grappig hij spiegeld rechts in de muur als olypische uitvoering ;D