BeneluxSpoor.net forum
Overige spoorzaken => Grootspoor => Topic gestart door: Martijn op 28 January 2009, 21:02:51
-
Beste forumgenoten ;D
Ik ben van plan om op vakantie te gaan naar duitsland en nou had ik een klein vraagje.
Wie weet waar in duitsland de meeste goederentreinen rijden???
Bijvoorbaat dank
Martijn
-
De meeste lijkt me lastig, maar ik vermoed dat er een flink aantal langs de Rijn rijden.
Groeten, Jaap
-
Langs Osnabruck loopt een belangrijke noord-zuidverbinding
vanuit Hamburg richting Ruhrgebiet en daar barst het doorgaans
van de cargo's
Verder het Ruhrgebiet zelf wat tussen alle industrie en steden
ook toeristisch best interessant is...
mvg,
Tis
-
Ook een optie, Weil am Rhein en de regio Basel. Kan je zowel Duitse als Zwitserse als Franse Cargo's op de foto zetten. In zowel Weil als in Basel Muttenz zijn grote bundels sporen te vinden voor goederenvervoer en er zijn sowieso lokwissels noodzakelijk voor (een deel van) de verschillende treinen.
Robert
-
Boppard....met name de personentreinen, en aan de overkant (Rechtsrheinisch) praktisch alleen maar cargo-treinen. Is ook niet ver rijden vanaf Nederland, en er zijn veel campings langs de Rijn. Mooi gebied, lekker bier+wijn en veel gebeuren op het spoor.
-
...........ik ben ook zó origineel in m'n antwoorden..... ::)
-
Hermannspiegel, een gehucht aan de noord-zuidlijn van Hamburg richiting frankfurt. Bij hermannspiegel heb je vanaf een viadukt een mooi fotopunt op de lijn die in een boog ligt en er passeren heel veel goederentreinen.
-
Boppard....met name de personentreinen, en aan de overkant (Rechtsrheinisch) praktisch alleen maar cargo-treinen. Is ook niet ver rijden vanaf Nederland, en er zijn veel campings langs de Rijn. Mooi gebied, lekker bier+wijn en veel gebeuren op het spoor.
Sluit ik mij volledig bij aan. Maar ook op de Rijn. s nachts vaak genoeg van uit mijn caravan het geronk gehoord van de diesels van de voorbij varende binnenvaartschepen. Voor de rust moet je er niet zijn. Maar een hele mooie omgeving en genoeg te beleven.